Justyna Żyła nie pozwala o sobie zapomnieć. Znów zszokowała..


ponad rok temu
Justyna Żyła nie pozwala o sobie zapomnieć. Znów zszokowała..
FB Udostępnij na Facebooku
Najwidoczniej, Justyna lubi być „na językach”. Co takiego zrobiła?
Justynę mogliśmy zauważyć w ostatnim, finałowych odcinku programu tanecznego „Taniec z Gwiazdami”. Jak zwykle zrobiła nie mały szum wokół siebie. Zaskoczyła także swoją kreacją!
 
Wizyta wśród fleszów i czerwonego dywanu to kolejna okazja do nowych, ciekawych wywiadów. Mogliśmy usłyszeć, co nowego u Justyny Żyły. W Internecie można znaleźć ogrom artykułów o jej nowym partnerze. Czy jest szczęśliwa? Czy dogaduje się ze swoim nowym chłopakiem? Wszystko stało się jasne!

 


 
Nowa miłość znanej Justyny Żyły cieszy się ogromną popularnością. Wiele osób chce dowiedzieć się wiele szczegółów o jej aktualnym związku. Spekulacje są najróżniejsze, jednak osobą, która mogła by walczyć o rękę Justyny mógłby być Tomasz Barański. Możliwe, że uczucie pomiędzy nimi powstało w jednym z programów Polsatu. Co tak naprawdę powiedziała Justyna w wywiadzie?
 

To nie jest nowa miłość. Po prostu przyszedł maj [..]Ja staram się kochać wszystkich, a przede wszystkim swoich przyjaciół, tych którzy nigdy mnie nie opuszczają. Moje serce chce sobie zachować, bo jednak jest mi potrzebne do życia. 


Celebrytka sprytnie odpowiedziała na wszystkie nieprawdziwe informacje. Być może nie chce publicznie wypowiadać się na temat najnowszego związku. A może po prostu potrzebuje czasu, aby publicznie wyjaśnić innym swoje sprawy sercowe.
 
źródło: pikio.pl
Udostępnij na Facebooku