Żywy Ken ponownie szokuje! Wybrał się na randkę i wszyscy patrzyli tylko na niego!

Małgorzata
ponad rok temu
Żywy Ken ponownie szokuje! Wybrał się na randkę i wszyscy patrzyli tylko na niego!
FB Udostępnij na Facebooku
Rodrigo Alves wśród fanów znany jest jako "żywy Ken". Mężczyzna, który niewątpliwie jest karykaturą partnera Barbie nie przestaje szokować i chętnie dzieli się z obserwatorami tym, co robi na co dzień!
Wydawałoby się, że największą miłością "żywego Kena" jest... medycyna estetyczna. Mężczyzna ma za sobą ponad 150 operacji plastycznych! Teraz okazuje się, że do szczęścia potrzebuje też bliższych relacji z... kobietami! Paparazzi przyłapali Rodrigo na randce z prawdziwą pięknością!


Kobietą, która wybrała się na romantyczną randkę z Alvesem jest Danni Levi, która na co dzień zajmuje się odchudzaniem i uczeniem zdrowych nawyków żywieniowych Brytyjczyków. Kobieta ma dość pokaźne grono fanów i z pewnością niejeden z nich zastanowił się, co taka kobieta robi z takim mężczyzną. Jedno jest pewne - patrząc na ich wspólne zdjęcia widać, że dobrze czują się w swoim towarzystwie. 


Przypomnijmy - Rodrigo Alves jest jednym z najbardziej rozpoznawanych "żywych Kenów" na świecie. Ten 35-letni mężczyzna jest gotowy wiele poświęcić, aby jak najbardziej upodobnić się do ulubionej lalki. Rodrigo zdecydował się m.in. na operację twarzy i usunięcie żeber. Na zabiegi upiększające wydał ponad 25 milionów złotych! 
 
Myślicie, że co trenerka fitness widzi w tej karykaturze Kena?


źródło: pomponik.pl  I  fotografie: pomponik.pl
Udostępnij na Facebooku