Żyją z zasiłków mając trójkę dzieci. Takie życie im pasuje!

Małgorzata
tydzień temu
Żyją z zasiłków mając trójkę dzieci. Takie życie im pasuje!
FB Udostępnij na Facebooku
Większość osób pracuje i chce rozwijać się pod względem zawodowym. Są jednak osoby, dla których zasiłek pobierany od państwa jest wystarczający i nie potrzebują niczego więcej. Przykładem takich ludzi jest Matt i Adele.

Biorą zasiłek od państwa i nie potrzebują niczego więcej. 

Matt Allen i Adele Allen są małżeństwem z Brighton w Wielkiej Brytanii. Para ma trójkę dzieci, na które pobierają zasiłki od państwa. Właśnie z tych pieniędzy utrzymuje się cała piątka. Małżeństwo jednogłośnie stwierdziło, że pracować nie zamierzają. Allenowie mieszkają również w mieszkaniu komunalnym. Mężczyzna dla własnego relaksu udziela niekiedy lekcji jogi i otwarcie mówi, że praca, zwłaszcza ta na etacie nie jest dla niego. Dodatkowo Matt cierpi na chorobę autoimmunologiczną i to też wpływa na to, że nie podjął się żadnego zarobkowego zajęcia. Ma czas na poświęcanie cennego czasu swoim najbliższym. 

 

Dzieci Allenów nie chodzą do szkoły.  

Rodzina Allenów wywołuje wiele kontrowersji wśród Anglików. ich dzieci nie chodzą do szkoły. Ich najstarszy syn Ulysses mając 8 lat wciąż nie umiał się podpisać. Z kolei Ostara, mając 4 lata, ciągle korzystała z pieluszek.Wszystko dlatego, że para jest przekonana, że swoich pociech nie mogą do niczego zmuszać, bo to jest niewłaściwe. Wierzą, ze dzieci nauczą się wszystkiego obserwując ich i naśladując


Dodatkowo Allenowie śpią razem w jednym łóżku. Ich dzieci jedzą co i kiedy chcą. Nic nie jest im narzucane. Pociechy nie zostały zaszczepione oraz nie mają kontaktu ze współczesną medycyną. Ich rodzice uczą ich życia w zgodzie z naturą i według nich to jest najistotniejsze. 

Co o tym myślicie? 

źrodło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl

Zobacz także:

 
Udostępnij na Facebooku