Zwłoki noworodka na wysypisku śmieci. Prawdopodobnie ktoś go zamordował.

Joanna
2 miesięcy temu
Zwłoki noworodka na wysypisku śmieci. Prawdopodobnie ktoś go zamordował.
FB Udostępnij na Facebooku
Na wysypisku odpadów, jeden z pracowników znalazł zwłoki noworodka. Mimo że nie ma jeszcze stuprocentowej pewności, policja zakłada że doszło do zabójstwa dziecka.
Makabryczne znalezisko miało miejsce na wysypisku odpadów w Czerwonym Borze położonym w powiecie zambrowskim (województwo podlaskie). Znalezione zostały zwłoki noworodka! Okoliczności śmierci maleństwa na chwilę obecną nie są znane. Pierwsze czynności na miejscu zdarzenia zostały przeprowadzone pod okiem prokuratury w Zambrowie. Aktualnie śledztwo jest prowadzone przez Prokuraturę Okręgową w Łomży. 

Znalezione przez pracownika.

Do tego drastycznego odkrycia doszło 8-ego maja około godziny 13.00 przez jednego z pracowników Zakładu Przetwarzania i Unieszkodliwiania Odpadów w Czerwonym Borze.
Na miejsce natychmiastowo została zaalarmowana policja, która pod okiem pracowników prokuratury rozpoczęła postępowanie przygotowawcze. 

Jak poinformował w sobotę w rozmowie z PAP zastępca szefa Prokuratury Okręgowej w Łomży Rafał Kaczyński -aktualnie trwają czynności procesowe zmierzające do wyjaśnienie okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Chodzi m.in. o ustalenie matki dziecka. 

W tej chwili niewiele wiadomo, a służby nie chcą ujawniać postępów w śledztwie dla jego dobra. To czy przypuszczenia dotyczące morderstwa się potwierdzą, wyjaśni dopiero sekcja zwłok. Obecnie przyjęty kierunek śledztwa dotyczy art. 148 Kodeksu Karnego, czyli zbrodni zabójstwa. 

Źródło: wiadomosci.radiozet.pl | Fotografie: portalkomunalny.pl

Zobacz także:

1. Ten maluch przyszedł na świat z siwymi włosami! Rodzice bali się, że jest ciężko chory!
2.  Zakopał swoją matkę żywcem. Spędziła w grobie aż trzy dni! [VIDEO]
3. Wściekła klientka zraniła kilku pracowników McDonalda! Co tam się stało?
 
Udostępnij na Facebooku