Zostawili bliźnięta bez opieki i poszli na imprezę. Skończyło się tragicznie.

Joanna
5 miesięcy temu
Zostawili bliźnięta bez opieki i poszli na imprezę. Skończyło się tragicznie.
FB Udostępnij na Facebooku
Karygodne zachowanie rodziców z Rosji. Para postanowiła zostawić swoje 4-miesięczne bliźnięta bez opieki, a sami udali się imprezę. W wyniku ich nieodpowiedzialnego zachowania doszło do tragedii.
Tragiczne zdarzenie miało miejsce na półwyspie Kamczatka, we wschodniej części Rosji. 23-letnia Rosjanka Margarita i jej partner 35-letni Aleksiej mieli pozostawić swoje 4-miesięczne bliźnięta na cztery dni i udać się na imprezę poza domem. 

Gdy przyjaciele pary zapytali o dzieci, 23-latka poinformowała ich, że znajdują się one w szpitalu z powodu zakażenia koronawirusem.

Prawda jednak była zupełnie inna. W czasie, gdy małżeństwo świetnie się bawiło - dzieci przeżywały niewyobrażalne męki. Bliźnięta przez cztery dni były pozostawione same sobie - bez opieki, czy dostępu do jedzenia i picia. 

Nieodpowiedzialne zachowanie małżonków miało bardzo przykre konsekwencje. Poważnie wychudzone dzieci zostały odkryte przez ich zaniepokojoną brakiem kontaktu babcię. Kobieta natychmiast wezwała służby ratunkowe. 

Jednego z niemowląt nie udało się uratować. Chłopiec zapadł w śpiączkę i zmarł niedługo później w szpitalu z powodu niedożywienia. Dziewczynka natomiast walczy o życie na oddziale intensywnej terapii w szpitalu.
 
Margarita oraz jej partner Aleksiej zostali zatrzymani i trafili do aresztu. Jeśli postawiony zostanie im zarzut morderstwa - grozi im nawet 20 więzienia. 

Źródło: o2.pl, nelflick.com | Fotografie: dailymail.co.uk

Zobacz także:

1. Podkarpackie. Policjanci próbowali obezwładnić agresywnego mężczyznę. Doszło do tragedii..
2. Zadźgał 7-letnią dziewczynkę na oczach jej mamy! Był chory psychicznie!
3. Miała zrobić tatuaż swojemu chłopakowi. Na jego nodze zobaczyła coś, co wywołało u niej łzy. [WIDEO]
Udostępnij na Facebooku