Dowiedziała się, że zostało jej kilka dni życia. Napisała list, który poruszył cały świat

Małgorzata
ponad rok temu
Dowiedziała się, że zostało jej kilka dni życia. Napisała list, który poruszył cały świat
FB Udostępnij na Facebooku
Zwykle nie wiemy, kiedy nadejdzie koniec naszego życia. Inaczej jednak było z 25-letnią Nardya Miller. Ta pochodząca z Brisbane w Australii kobieta dowiedziała się, że niedługo umrze. Od najmłodszych lat chorowała na mukowiscydozę, która sprawia, że śluz zalega w płucach i wywołuje problemy z oddychaniem.
Nardya ostatnie dni swojego życia będzie zmuszona spędzić w szpitalu. Postanowiła napisać zatem wiadomość pożegnalną i wysłać ją do wszystkich bliskich osób. Chciała też, aby jej list dotarł do jak największej liczby osób na całym świecie. Chciała, aby jej pożegnanie było jednocześnie przesłaniem.

Każdy, kto znał 25-latkę był pewny, że pokona chorobę. Jako osoba tryskająca radością sprawiała wrażenie zdrowej i spełnionej. Zwłaszcza, że w międzyczasie otrzymała nowe płuca, które miały jej zapewnić długie życie u boku ukochanego narzeczonego. 

 

„Być może znasz mnie całe życie, jakieś 10 lat, a może o wiele krócej. Ale kiedy zacznie się przyszły tydzień, wszystko ulegnie zmianie.

Z pewnością jeszcze kiedyś się zobaczymy, ale póki co nie będę mogła z Wami rozmawiać, przytulać Was, ale moja miłość do Was nigdy się nie skończy, przyjaźń i miłość zostaną ze mną na zawsze. Wszyscy ci, którzy pojawili się w moim życiu, choć na chwilę, byli w nim po coś. Jestem prawdziwą szczęściarą, bo miałam cudowne życie.

"W życiu nie wszystko idzie po naszej myśli. Nie zobaczę już nigdy żadnych pięknych miejsc, nie przeżyję więcej cudownych chwil… Ale będę zawsze nad Wami czuwać z uśmiechem 🙂 Bo prawdziwa radość to możliwość bycia z Wami tu chociaż przez chwilę.
 
Ale teraz musicie pozwolić mi odejść. Szczegóły pogrzebu z pewnością będą Wam znane tak szybko, jak to możliwe. I proszę, nie miejcie smutnych min ani mi nie współczujcie. Zapamiętajcie mnie taką, zawsze uśmiechniętą do Was.
 
I pamiętajcie… Życie na maksa, czerpcie z życia ile tylko możecie i nie marnujcie go!
” 


Jeśli przeczytaliście ten tekst to poślijcie go dalej. Niech przesłanie tej wyjątkowej 25-latki dotrze do jak największej liczby osób!


 

źródło: webniusy.com  I  fotografie: webniusy.com
 

Udostępnij na Facebooku