Została żoną taty swojej najlepszej przyjaciółki. Dzieli ich 27 lat!

Małgorzata
ponad rok temu
Została żoną taty swojej najlepszej przyjaciółki. Dzieli ich 27 lat!
FB Udostępnij na Facebooku
Mówi się, że wiek nie ma znaczenia jeśli w grę wchodzi prawdziwe uczucie. Okazuje się, że coraz więcej osób decyduje się na bycie z partnerami dużo od siebie starszymi bądź dużo młodszymi. Ta historia będzie o małżeństwie, które dzieli 27 lat.

Gusta i guściki.

Każdy woli coś innego - jedni uwielbiają długonogie blondynki, a inni niskie brunetki. Jedni wolą starszych partnerów, a inni młodszych. Każdy z nas jest inny i każdy z nas ma prawo do miłości

Co jednak, gdy okazuje się, że najlepsza przyjaciółka zaczyna spotykać się z twoim ojcem, a później decydują się na ślub? Okazuje się, że taka historia rzeczywiście się wydarzyła. Mowa o 27-letniej Taylor Lehman i 54-letnim Kernie Lehmanie. Pomiędzy nimi jest 27 lat różnicy, a dodatkowo... Taylor jest najlepszą przyjaciółką córki Kern'iego

 

Trudne początki związku.

Kern właściwie od samego początku bardzo podobał się Taylor, ale myślała o nim jedynie w kategoriach "przystojny facet". Ponadto dziewczyna była wtedy w związku i przyjaźniła się z córką Kerna, Amandą. Młode kobiety pracowały razem i spędzały wspólnie bardzo dużo czasu. 


Jednak nagle, gdy zarówno Kern, jak i Taylor byli singlami postanowili się spotykać. Co prawda dziewczyna czuła się z tym dziwnie, bo nie wiedziała, jak zareaguje na to jej najlepsza przyjaciółka. Okazało się jednak, że Amanda nie ma nic przeciwko związkowi Taylor z jej ojcem i z radością patrzyła, jak coraz bardziej się w sobie zakochują.  


"Zauważyliśmy, że wiele  nas łączy. Zakochałam się w nim. Zakochałam się w jego osobowości, która sprawiła, że stał się dla mnie atrakcyjny, zabawny, towarzyski i czarujący. Oboje nie braliśmy jednak pod uwagę, że będziemy ze sobą już na zawsze." - mówi Taylor wspominając początki związku z ojcem przyjaciółki. Okazało się, że on też darzy ją takimi samymi uczuciami. 


"Taylor ma świetne poczucie humoru. Jakby tego było mało, jest bardzo lojalna i ma ogromne serce. Jest także moją najlepszą przyjaciółką, z którą mogę porozmawiać dosłownie o wszystkim. Nikt z nas nie spodziewał się jednak, że wszystko potoczy się w taki, a nie inny sposób." - opowiada Kern. 
 

Taylor i Kern na ślubnym kobiercu. 

Zaskakując wszystkich 27-latka i 54-latek postanowili się pobrać! Para wyznała, ze często znajomi porównują ich do hollywoodzkiej pary - Catherine Zety-Jones i Michaela Douglasa. Potwierdzają też, że dużo ich łączy. 

"Ich różnica wieku jest podobna do naszej. Ona jest brunetką, on ma siwe włosy- tak jak my! Ale Kern jest przystojniejszy od Michaela Douglasa. Ludzie powiedzieli nam, że wyglądamy jak oni podczas wakacji." - śmieje się młoda żona. 


 

Zabawne historie.

Małżeństwo ze śmiechem wspomina historie, które im się przydarzają. Ludzie bardzo często biorą ich za ojca i córkę, a później zaskoczeni przyglądają się im, gdy wyjaśniają, że są małżeństwem. Gdy pada pytanie o dziecko stanowczo mówią, ze nie planują powiększać rodziny. Obydwojgu odpowiada ich życie i nie chcą w nim zadnych zmian. 

źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl , wprost.pl
 

Zobacz także:

Udostępnij na Facebooku