Została zgwałcona i zaszła w ciążę. Postanowiła skoczyć z dachu.

Małgorzata
ponad rok temu
Została zgwałcona i zaszła w ciążę. Postanowiła skoczyć z dachu.
FB Udostępnij na Facebooku
13-letnia dziewczynka postanowiła zakończyć swoje życie i skoczyć z dachu. Mówi się, że zdecydowała się na ten krok po tym, jak lokalny gang przetrzymywał ją, a jego członkowie brutalnie ją zgwałcili. Nastolatka była w ciąży.
Pinkie, bo taką ksywkę miała 13-latka pochodziła z Bangkoku w Tajlandii. W piątkową noc postanowiła skończyć swoje życie i zdecydowała się na śmiertelny skok z bloku w dzielnicy Suan Luang. 

Tego samego dnia mama dziewczynki zgłosiła na policji fakt, że 11 listopada córka została uwięziona przez członków lokalnego gangu i brutalnie przez nich wykorzystana seksualnie. W związku z tym traumatycznym zdarzeniem dziewczynka miała depresję. 


Policji udało się zidentyfikować dwóch napastników. Jednego z nich aresztowano podczas "nalotu" na dom, w którym przebywał. Znaleziono przy nim broń. Postawiono mu zarzut wykorzystania seksualnego nieletniej. 


Jak podają lokalne gazety dziewczynka umieściła na Facebooku kilka wpisów, w których podkreślała, że niedługo odejdzie i ze gdyby nie fakt, że jest w ciaży to już dawno by z sobą skończyła. 


Dziewczynka przed samobójczym skokiem wysłała znajomemu zdjęcie, na którym widać jej nogi zwisające z dachu i dopisała do niego krótką wiadomość: "niedługo odejdę, kocham cię". 

Jak dowiedzieli się lokalni dziennikarze, 13-latka pokłóciła się ze swoją mamą tuż przed samobójstwem. Kobieta pobiegła za nią wierząc, że zdąży ocalić swoje dziecko. Niestety, gdy się zjawiła Pinkie już nie żyła. źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl 
 
Udostępnij na Facebooku