Została nazwana najpiękniejszą dziewczynką na całym świecie! Co za twarz!

Małgorzata
tydzień temu
Została nazwana najpiękniejszą dziewczynką na całym świecie! Co za twarz!
FB Udostępnij na Facebooku
Zdjęcia fotografki Mofe Bamuyiwai sprawiły, że ludzie nazwali przedstawioną na nich 5-latkę najpiękniejszą dziewczynką na świecie. Czy to prawda?

5-latka o nieziemskich oczach!

Nie jest tajemnicą, że każdy rodzic twierdzi, że jego dziecko jest najpiękniejsze i najcudowniejsze na całym świecie. To jednak obiektywne zdanie danej osoby. Fotografka Mofa Bamuyiwai opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcia, które z prędkością światła obiegły cały świat! Przedstawiają one dziewczynkę o naprawdę nieziemskich oczach! Pod zdjęciami pojawiło się kilka słów od ich autorki: 

"Chciałam uchwycić tę chwilę pomiędzy jej dzieciństwem a dorosłością, tak, aby obie cechy pozostały ponadczasowe!"


5-letnia Jare, bo to właśnie ona jest na hipnotyzujących odbiorców fotografiach pochodzi z Nigerii. Fotografka wróży jej wielką karierę w modelingu i ma nadzieję, że dzięki jej zdjęciom dziewczynka zostanie odkryta i trafi do wielkiego świata, w którym zostanie doceniona. 


Musicie przyznać, ze spojrzenie 5-letniej Nigeryjki jest naprawdę hipnotyzujące, a ona sama ma oszałamiającą urodę obok której nikt nie przejdzie obojętnie!


Jesteśmy pod wrażeniem talentu fotografki, która odkryła 5-latkę oraz niej samej. Tylko czy to nie za wcześnie na takie zdjęcia? Co myślicie? 

źródło: lelum.pl  I  fotografie: lelum.pl

Zobacz także:

Udostępnij na Facebooku