Ciężarna nauczycielka została dźgnięta nożem 10 razy! Była w zaawansowanej ciąży! [WIDEO]

Małgorzata
8 miesięcy temu
Ciężarna nauczycielka została dźgnięta nożem 10 razy! Była w zaawansowanej ciąży! [WIDEO]
FB Udostępnij na Facebooku
Wciąż nie potrafimy uwierzyć w to, jak ludzie potrafią być okrutni i bez serca. Historie, w których jeden człowiek rani drugiego sprawiają, że dociera do nas, że świat nie jest wcale pięknym i bezpiecznym miejscem.
Tanya Nguyen jest nauczycielką w pierwszej klasie w szkole katolickiej w Południowej Kalifornii. Była bardzo szczęśliwa, bo życie układało jej się niemal idealnie - wyszła za mąż za cudownego człowieka, niedługo później zaszła w ciażę, miała pracę, którą lubiła i z nadzieją i radością spoglądała w przyszłość. Nigdy nie sądziła, ze dotknie ją ludzka nienawiść. 


W wieczór 23 marca 2019 roku świat młodej nauczycielki wywrócił się do góry nogami. Kobieta wróciła do domu po dni pełnym wrażeń w pracy. Wysiadła z samochodu i niespodziewanie została zaatakowana przez grupę bandytów z nożami!


Na kamerze samochodowej został uwieczniony cały napad. Tanya z przerażeniem krzyczała i błagała, aby ją zostawili i wołała, że spodziewa się dziecka. Miała nadzieję, że uda jej się ocalić dziecko, ale jej oprawcy byli całkiem bez serca. Kobieta została przez nich dźgnięta dziesięć razy. Miała rany kłute twarzy, miała przebite płuco i połamane zęby. 

Bandyci wyciągnęli ją siłą z samochodu, a potem uciekli nim. Zderzyli się jednak z innym pojazdem i zaczęli kontynuować ucieczkę na piechotę. 


Tanya trafiła do szpitala, gdzie lekarze walczyli o życie jej i nienarodzonego dziecka. Cudem udało się ich ocalić. Policjanci szybko złapali oprawców nauczycielki i oskarżono ich o usiłowanie zabójstwa. 


Pięciu mężczyzn zostało skazanych i grozi im dożywocie. Jednak kara ta w niczym nie umniejszy traumie, jakiej doznała Tanya z ich strony. 


W GoFoundMe utworzono zbiórkę środków, która ma pomóc kobiecie w opłaceniu wszystkich rachunków medycznych i rehabilitacji. Internauci i uczniowie Tanyi zaangażowali się w tą akcję z wielką chęcią. 


Tanya za pośrednictwem YouTuba podziękowała wszystkim za pomoc i wsparcie, jakie jej okazano po ataku, którego doznała. 


źródło: webniusy.com  I  fotografie: webniusy.com 
 
Udostępnij na Facebooku