Został dźgnięty nożem w głowę, bo stanął w obronie kobiety! Makabra w Nowym Jorku!

Małgorzata
3 tygodni temu
Został dźgnięty nożem w głowę, bo stanął w obronie kobiety! Makabra w Nowym Jorku!
FB Udostępnij na Facebooku
Dramatycznie zakończyły się zamieszki w nowojorskim Harlemie. 36-latek został dźgnięty nożem w głowę po tym, jak stanął w obronie kobiety, która była atakowana przez napastników. Z nożem tkwiącym w głowie chodził po ulicach szukając pomocy.

Przerażające zamieszki w Nowym Jorku. 

W internecie pojawiła się przerażająca relacja z zamieszek, które toczyły się w nowojorskim Harlemie. 36-letni mężczyzna z nożem kuchennym tkwiącym w głowie chodził po ulicach szukając pomocy. Ustalono, że otrzymał on cios, gdy stanął w obronie kobiety, która była atakowana przez napastników. Na szczęście obrażenia nie zagrażały jego życiu, ponieważ nóż nie przebił czaszki 36-latka. 


Do tego strasznego zdarzenia doszło 23 czerwca przed południem. Jak powiedzieli dziennikarzom świadkowie, mężczyzna czuł się bardzo słabo, ale jednocześnie odmawiał wejścia do karetki pogotowia i szarpał się z ratownikami. Śledczy ustalili, że czterech mężczyzn i kobieta zaatakowali niewinną 34-latkę. Próbowali wyszarpać jej z rąk torebkę i pocięli jej policzek nożem. To właśnie wtedy 36-latek ruszył, aby obronić kobietę. 


Podczas zamieszek, do których doszło w Harlemie, jednej z dzielnic Nowego Jorku dwie inne osoby również trafiły do szpitala. Ich tan został uznany za poważny. Jak informują lokalne media, policjanci, jak na razie nie zatrzymali żadnej osoby odpowiedzialnej za atak na 36-latka. Na szczęście jego stan jest uznawany za stabilny

źródło: fakt.pl  I  fotografie: fakt.pl

Zobacz także:

 
Udostępnij na Facebooku