Marcin Prokop odkrywa trochę prawdy na temat swojej żony. Kobieta ma dość oryginalny zawód.

Karolina
5 miesięcy temu
Marcin Prokop odkrywa trochę prawdy na temat swojej żony. Kobieta ma dość oryginalny zawód.
FB Udostępnij na Facebooku
Marcin Prokop to gwiazdor i prezenter, który nie miesza swojego życia zawodowego z życiem prywatnym. Media nie huczą na temat jego życia prywatnego, niewiele można znaleźć w sieci na temat jego życia prywatnego. Mężczyzna jest 16 lat z kobietą, którą jak mówi kocha i jest jej wierny. Mają nastoletnią już córkę Zofię. Wiecie co zawodowo robi żona Marcina Prokopa?? My też się zdziwiliśmy.

Czym się zajmuje żona Marcina Prokopa- Maria Prażuch-Prokop

Kobieta jest już 8 lat po ślubie z Marcinem Prokopem. Para jest ze sobą już 16 lat, przez 8 lat żyli w związku nieformalnym. 
Maria zajmuje się uprawianiem jogi. 

Internauci zaciekawieni życiem żony gwiazdora odnaleźli w sieci jej profil, na którym kobieta wstawia wiele ciekawych fotografii z zajęć. Kobieta ZAWODOWO uprawia jogę. Naucza w jednej z warszawskich szkół. Na jej profilu znajduje się wiele zdjęć, na których widać również jej małżonka. 

Historia z życia Marcina Prokopa i jego ukochanej: 


 
Obecnie Marcina Prokopa zna cała Polska. Mężczyzna jest uważany za pewnego siebie gwiazdora TVN. Wszyscy Marcina Prokopa postrzegają jako pewnego siebie gwiazdora, ale jeszcze kilkanaście lat temu było zupełnie inaczej. 
Jeszcze 16 lat Marcin Prokop żył w swoim zamkniętym świecie i jego Żona Maria stanęła na jego drodze zupełnie niespodziewanie. 

Maria Prażuch w roku 2003 wróciła z USA, gdzie studiowała. Wszyscy znajomi oceniają ją jako spontaniczną, pełną energii kobietę. Na jednej z imprez kobieta poznała Marcina i od razu przypadli sobie do gustu. W 2006 roku urodziła im się córeczka Zofia. 

Do ślubu doszło w 2011 roku, w Portugalii. Od tamtego czasu ciężko spotkać gdzieś publicznie parę razem. Oddzielają oni swoje życie prywatne od zawodowego. Wspólny czas wolą spędzić w zaciszu domowym, niż publicznie oblepieni przez paparazzi. Marcin Prokop i Maria Prażuch-ProkopMarcin Prokop z żoną i małą córeczką kilkanaście lat temu. 


Marcin Prokop z rodziną
Marcin Prokop i Maria Prażuch Prokop


Prokop z żoną. 
Źródło: wiesz.net.pl | plotek.pl
Udostępnij na Facebooku