Ojciec zobaczył głowę swojego dziecka w pralce! Szybko zrobił mu zdjęcie i... wrzucił do sieci!

Małgorzata
ponad rok temu
Ojciec zobaczył głowę swojego dziecka w pralce! Szybko zrobił mu zdjęcie i... wrzucił do sieci!
FB Udostępnij na Facebooku
Pewien ojciec wybrał się do pralni ze stertą swoich brudnych rzeczy. Po wrzuceniu ich do jednej z pralek i uruchomieniu... zamarł! Zobaczył bowiem swoje dziecko w działającej pralce! Od razu ruszył, aby mu pomóc!
Ojciec, gdy tylko zobaczył twarz swojego ukochanego dziecka w dzialającej pralce od razu ruszył, aby mu pomóc. Dopiero po chwili dotarło do niego, że to nie jest jego malenstwo. To nie było po prostu prawdziwe dziecko!


Jego dziecko zostało w domu, a on prał właśnie koszulkę z jego podobizną! Dopiero po chwili się uspokoił. Złapał za telefon i postanowił na Twitterze udostępnić zdjęcie z tej chwili, która sprawiła, że jego serce się zatrzymało. 


Tata dziecka z koszulki napisał, że prawie zawieziono go do szpitala z zawałem serca bo był w tak ogromnym szoku na widok koszulki. Użytkownik ARussianAndHisBike na Imgur udostępnił zdjęcie z ostrzeżeniem. Napisał do innych, a by ostrzec ich przed podobnym lękiem.

"Proszę, jeśli kiedykolwiek pierzesz swoją ulubioną koszulę ze zdjęciem dziecka, po prostu umieść notatkę ostrzegawczą na pralce lub coś w tym rodzaju.."

A jak Wy zareagowalibyście na taki widok?

źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl , vivadesign.pl
 
Udostępnij na Facebooku