Znany piłkarz przyznał się do zamordowania swojego syna! Wyznał, że nigdy go nie kochał!

Małgorzata
10 miesięcy temu
Znany piłkarz przyznał się do zamordowania swojego syna! Wyznał, że nigdy go nie kochał!
FB Udostępnij na Facebooku
Znany turecki piłkarz przywiózł swojego 5-letniego synka do szpitala, ponieważ dziecko miało duże problemy z oddychaniem oraz wysoką temperaturę. Lekarze stwierdzili, że malec ma koronawirusa i odesłali go z ojcem na 14-dniową kwarantannę. Tego samego dnia chłopczyk zmarł.

Syn znanego piłkarza został zamordowany czy zmarł na koronawirusa? 

23 kwietnia do szpitala w Bursie przyjechał znany turecki piłkarz, Cevher Toktas. Sportowiec przywiózł do placówki medycznej swojego 5-letniego synka. Dziecko miało bardzo wysoką gorączkę i z trudem oddychało. Lekarz, który przyjął chłopca stwierdził, że to koronawirus i nakazał ojcu zabrać 5-latka do izolatki i poddać się obowiązkowej, 14-dniowej kwarantannie. Po kilku godzinach piłkarz powiadomił lekarzy o pogorszeniu się stanu zdrowia syna. Niestety, mimo szybkiej reakcji lekarzom nie udało się uratować Kasima Toktasa. Jako przyczynę zgonu wpisano Covid-19. 

 

Piłkarz zamordował swoje dziecko, bo nigdy go nie kochał!

Dopiero po czasie okazało się, że chłopiec nie zmarł z powodu koronawirusa. Dziecko zostało zamordowane przez własnego ojca, który w końcu przyznał się do dokonania zbrodni. 10 dni po pogrzebie Kasima piłkarz udał się na komisariat, gdzie opowiedział o tym, co zrobił własnemu dziecku

"Gdy leżał na plecach, położyłem poduszkę na jego twarzy. Mocno przycisnąłem i trzymałem dopóki nie przestał się ruszać. Potem zacząłem krzyczeć i wzywać lekarzy błagając o pomoc i odsuwając od siebie wszelkie podejrzenia." - powiedział podczas przesłuchania. 


32-letni piłkarz wyznał, ze zamordował synka, ponieważ nigdy go nie kochał i nigdy go nie chciał. Zapewnił również, że nie ma żadnych ukrytych chorób psychicznych i jego działania były świadome. Grozi mu dożywocie. 

Toktas w przeszłości grał m.in. w Hacettepesporze Ankara, dla którego rozegrał siedem meczów w tureckiej ekstraklasie. Od kilku lat występuje w niższych ligach. Obecnie jest piłkarzem amatorskiego Bursa Yildirim Spor.

źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl, the.sun.com

Zobacz także:

 
Udostępnij na Facebooku