Znany piłkarz przyznał się do zamordowania swojego syna! Wyznał, że nigdy go nie kochał!

Małgorzata
6 miesięcy temu
Znany piłkarz przyznał się do zamordowania swojego syna! Wyznał, że nigdy go nie kochał!
FB Udostępnij na Facebooku
Znany turecki piłkarz przywiózł swojego 5-letniego synka do szpitala, ponieważ dziecko miało duże problemy z oddychaniem oraz wysoką temperaturę. Lekarze stwierdzili, że malec ma koronawirusa i odesłali go z ojcem na 14-dniową kwarantannę. Tego samego dnia chłopczyk zmarł.

Syn znanego piłkarza został zamordowany czy zmarł na koronawirusa? 

23 kwietnia do szpitala w Bursie przyjechał znany turecki piłkarz, Cevher Toktas. Sportowiec przywiózł do placówki medycznej swojego 5-letniego synka. Dziecko miało bardzo wysoką gorączkę i z trudem oddychało. Lekarz, który przyjął chłopca stwierdził, że to koronawirus i nakazał ojcu zabrać 5-latka do izolatki i poddać się obowiązkowej, 14-dniowej kwarantannie. Po kilku godzinach piłkarz powiadomił lekarzy o pogorszeniu się stanu zdrowia syna. Niestety, mimo szybkiej reakcji lekarzom nie udało się uratować Kasima Toktasa. Jako przyczynę zgonu wpisano Covid-19. 

 

Piłkarz zamordował swoje dziecko, bo nigdy go nie kochał!

Dopiero po czasie okazało się, że chłopiec nie zmarł z powodu koronawirusa. Dziecko zostało zamordowane przez własnego ojca, który w końcu przyznał się do dokonania zbrodni. 10 dni po pogrzebie Kasima piłkarz udał się na komisariat, gdzie opowiedział o tym, co zrobił własnemu dziecku

"Gdy leżał na plecach, położyłem poduszkę na jego twarzy. Mocno przycisnąłem i trzymałem dopóki nie przestał się ruszać. Potem zacząłem krzyczeć i wzywać lekarzy błagając o pomoc i odsuwając od siebie wszelkie podejrzenia." - powiedział podczas przesłuchania. 


32-letni piłkarz wyznał, ze zamordował synka, ponieważ nigdy go nie kochał i nigdy go nie chciał. Zapewnił również, że nie ma żadnych ukrytych chorób psychicznych i jego działania były świadome. Grozi mu dożywocie. 

Toktas w przeszłości grał m.in. w Hacettepesporze Ankara, dla którego rozegrał siedem meczów w tureckiej ekstraklasie. Od kilku lat występuje w niższych ligach. Obecnie jest piłkarzem amatorskiego Bursa Yildirim Spor.

źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl, the.sun.com

Zobacz także:

 
Udostępnij na Facebooku