Znany kolarz w ciężkim stanie w szpitalu! Potrzebne pieniądze na leczenie.


ponad rok temu
Znany kolarz w ciężkim stanie w szpitalu! Potrzebne pieniądze na leczenie.
FB Udostępnij na Facebooku
Niedawno media donosiły o poważnym wypadku znanego polskiego kolarza-Karola Domagalskiego.Jak można się dowiedzieć obecnie przebywa w szpitalu w ciężkim stanie . Czeka go poważne leczenie, które jest bardzo kosztowne, z tego powodu rodzina i przyjaciele postanowili założyć zbiórkę pieniędzy.
Karol Domagalski uległ wypadkowi podczas drugiego etapu Małopolskiego Wyścigu Górskiego. Na codzień należy do zespołu Huron. Teraz w tych trudnych chwilach potrzebuje wsparcia nie tylko duchowego ale też finansowego. Czeka go bardzo długa rehabilitacja.

 
 

 

Wypadek podczas wyścigu

29-letni kolarz podczas zjeżdżania nagle przewrócił się, a następnie wpadł do rowu. Tam uderzył w betonowy przepust. Doznał rozległych obrażeń wewnętrznych i wielu złamań. Bardzo szybko trafił do szpitala  gdzie przeszedł dwie operacje.
Obecnie jego stan jest stabilny ale nie ulega wątpliwości ile trudu jeszcze przed nim . 

Wsparcie żony 

Żona Karola Domagalskiego podziekowała wszystkim za wparcie w tych chwilach. Post zamieściła na swoim profilu na Facebooku: 

Mija trzynasty dzień od momentu nieszczęśliwego wypadku mojego męża Karola Domagalskiego. Na dzień dzisiejszy nie ma znacznej poprawy, stan jego zdrowia wciąż jest ciężki. Bardzo dziękuje za wsparcie, modlitwę i solidarność wszystkich życzliwych osób ..

​​ 


Numer konta bankowego, na który można przekazać wparcie dla Karola Domagalskiego znajduje się w grafice na oficjalnej stronie zespołu HUROM do którego należy kolarz. Liczy się każda, choćby drobna pomoc. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Źródło: Wiesz.net.pl


 
Udostępnij na Facebooku