Znana aktorka opowiedziała o koszmarze z początku kariery! Była molestowana!

Małgorzata
4 miesięcy temu
Znana aktorka opowiedziała o koszmarze z początku kariery! Była molestowana!
FB Udostępnij na Facebooku
Znana aktorka, która zdecydowała się ostatnio udzielić przerażająco szczerego wywiadu to Thandie Newton, opowiedziała o tym, że na początku swojej aktorskiej drogi była molestowana.

Przerażająco szczery wywiad Thandie Newton!

Thandie Newton zdecydowała się udzielić przerażająco szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o początku swojej kariery i traumatycznych wydarzeniach z tym związanych. Aktorka, która jest znana z filmów "Raz się żyje", "Dobre uczynki", "Miasto gniewu" czy z serialu "Westworld" wyznała, że była molestowana. Miała wtedy zaledwie 16 lat i pracowała na planie filmu "Randka na przerwie"

"Stało się to w nocy, gdy mój ojciec odleciał do domu. Miałam 16 lat i byłam dziewicą." - wyznała w rozmowie z dziennikarzem "Sunday Times". 


Aktorka wyznała też, że była na tyle przerażona całą sytuacją, że nie miała siły, aby się sprzeciwić. 47-latka opowiedziała też o pewnym bulwersującym incydencie, do którego doszło podczas jednego z przesłuchań do roli. 

"Zostałam wezwana na drugie przesłuchanie. Reżyser poprosił mnie, bym usiadła z rozłożonymi nogami; były ustawione tak, że mógł zobaczyć wszystko pod spódnicą. Poprosił mnie, bym położyła nogę na podparciu krzesła i pomyślała o postaci, z którą miałam prowadzić dialog oraz o tym, jak czułabym się uprawiając seks z tą osobą." - powiedziała. Bedąc wtedy na początku swojej kariery nie miała pojęcia, że jest ofiarą molestowania seksualnego. 

Molestowanie w Hollywood. 

Niestety historia Newton jest jedną z wielu dotyczących molestowania w Hollywood. Coraz więcej gwiazd odważa się mówić o tym, co je spotkało. Zwłaszcza teraz, gdy znany reżyser 11 marca został skazany na 23 lata więzienia za gwałt i molestowanie seksualne. Aktorka jest jednak przekonana, że na wolności jest wciąż wielu zwyrodnialców, a ich ofiary są zbyt młode lub zbyt przestraszone żeby się sprzeciwiać. 


źródło: popularne.pl  I  fotografie: uk.news.yahoo.com, filmozercy.com

Zobacz także:

Udostępnij na Facebooku