Znaleziono ciało 37-latki w mieszkaniu. Obok niej leżał jej synek!


9 miesięcy temu
Znaleziono ciało 37-latki w mieszkaniu. Obok niej leżał jej synek!
FB Udostępnij na Facebooku
Tragedia w jednym z mieszkań w Jabłonnie na Mazowszu! W piątek wieczorem znaleziono ciało zamordowanej 37-letniej kobiety. Wraz z martwą kobietą, leżał jej synek. Synek i ciało jej matki leżeli przykryci pod kocem, który cały ociekał krwią. Miesięczny chłopiec miał wielkie szczęście, ponieważ przeżył cały ten horror.

Całe odkrycie

Ciało kobiety znalazła jej siostra, która nie mając kontaktu z nią od dawna zaniepokoiła się.
To ona odkryła, że w salonie znajduje się ciało jej 37-letniej siostry, a obok w krwi matki leżał chłopiec. 
"Byłam bardzo zaniepokojona, ponieważ nie miałam żadnego kontaktu z moją siostrą. Nie odbierała na moje telefony i sms-y. Pojechałam do niej.  Pukałam i dzwoniłam, lecz nikt nie odpowiadał. Wyszłam na dwór i zobaczyłam, że okno jest uchylone. Udało mi się wejść przez okno. Przejrzałem mieszkanie i na środku salonu zobaczyłem poplamiony krwią koc i coś pod nim przykryte. Odsłoniłam i z przerażeniem zobaczyłem zakrwawione ciało mojej siostry. Obok niej leżał mój siostrzeniec, który był cały we krwi mamy. "

Dochodzenie w sprawie

Kobieta od razu po fakcie zadzwoniła na policję. Po wstępnych ustaleniach policja poinformowała, że kobieta była duszona, a przyczyną zgonu była poważna ranę na szyi.
Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tą sprawą tj. ojca i syna. Nikt narazie nie usłyszał zarzutów, a całą sprawę bada policja i Prokuratora Rejenowa w Legionowie
 

 

Źródło: popularne.pl

 

Udostępnij na Facebooku