Znalazł w swoim ogrodzie zwłoki 60 osób! Szokujące odkrycie w Rosji!

Małgorzata
7 miesięcy temu
Znalazł w swoim ogrodzie zwłoki 60 osób! Szokujące odkrycie w Rosji!
FB Udostępnij na Facebooku
Pewien Rosjanin znalazł w swoim ogrodzie masowy, nieoznaczony grób, a w nim 60 zwłok! Nikt nie potrafi wyjaśnić skąd te zwłoki się tam znalazły, ani jak nazywają się osoby, które spoczęły w tej ziemi.
Witalij Kwasza zupełnie przypadkiem natknął się na makabryczne odkrycie w swoim ogródku! Mężczyzna chciał zrobić dobudówkę do swojego domu i w tym celu przekopywał ogródek. Na pierwsze szczątki natrafił już rok temu, a teraz trafił na kolejne. W jego ogródku spoczywało 60 osób! 

 

To co najbardziej szokujące to fakt, że odkryciem Rosjanina nikt się nie zainteresował. Gdy Kwasz zgłosił swoje "odkrycie" odpowiednim władzom to stwierdziły one, że odbiorą szczątki z ogrodu mężczyzny. Jednak żeby to zrobili to właściciel posiadłości musi sam wykopać je z ziemi! Miasto stwierdziło, że nie ma odpowiedniej ilości środków, aby zrobić to na własny koszt.


Ponadto państwo nie ma zamiaru sprawdzić do kogo należały zwłoki z ogrodu i dlaczego się tam znalazły. Jedyne czym zajęły się władze to ustalenie, że zwłoki leżą w ziemi około 80-100 lat i są ofiarami strzału w głowę. 


Do dnia dzisiejszego pochowano jedynie kilka szczątek na miejscowym cmentarzu. Są one oznaczone maleńkimi, bezimiennymi tabliczkami. 


źródło: planeta.pl  I  fotografie: planeta.pl
 
Udostępnij na Facebooku