Zmiany w programach TVP! Szykują się nowi prowadzący.


ponad rok temu
Zmiany w programach TVP! Szykują się nowi prowadzący.
FB Udostępnij na Facebooku
Ostatnio pisaliśmy o nowych zmianach jakie mają nastąpić na jesień w Telewizji Polskiej. Szczególnie głośno było o nowych prowadzących muzycznego programu „ Jaka to Melodia ”. Teraz jak się okazuje, to nie jedyne zmiany jakie na nas czekają. Co takiego wymyśliła telewizja by poprawić oglądalność swoich programów ?
Telewizja Polska gromadzi przez telewizorami największą ilość odbiorców. Program śniadaniowy TVP także wyprzedził w sondażach produkcje TVN'u. Mimo to stacja nadal stara się zwiększyć oglądalność i w tym celu przeprowadza szereg zmian, które mają pomóc im w osiągnięciu upragnionego sukcesu. 

Starych drzew się nie przesadza

Widzowie niechętnie znieśli nową twarz w ulubionym od lat programie ” Jaka to Melodia” Miejsce Roberta Janowskiego zajął Norbi. Niestety oglądalność programu nieco spadła. Odbiorcy tak bardzo przywykli do charyzmatycznego prowadzącego, że nowa twarz nie cieszyła się zbytnią sympatią.

 

Wcześniej spekulowano o wprowadzeniu współprowadzących tego programu. Kandydatkami była Olga Bończyk i Katarzyna Żak. Teraz wyszedł na jaw kolejny pomysł TVP.

Zamiana Miejscami 

„Super Express” doszedł do nowych faktów, które oficjalnie mają być ogłoszone podczas konferencji prasowej dotyczącej jesiennej ramówki w TVP. Okazuje się, że Norbi zamieni się miejscami z Rafałem Brzozowskim, znanym z prowadzenia programu „Koło Fortuny ”. Obaj prowadzący doskonale sprawdzili się w swoich rolach, dlatego stwierdzono, że czas na nowe wyzwania.  
Jak twierdzi informator Norbi bardzo ucieszył się z decyzji stacji i już nie może doczekać się kiedy ruszą zdjęcia do jesiennej edycji. Jak dotąd Rafał Brzozowski jeszcze nie odniósł się do tych doniesień. 
Źródło: se.pl 
 
 
Udostępnij na Facebooku