Zmarła na Dominikanie. Jej ciało wróciło do kraju bez oczu, żołądka i serca!


ponad rok temu
Zmarła na Dominikanie. Jej ciało wróciło do kraju bez oczu, żołądka i serca!
FB Udostępnij na Facebooku
Wyjazd na Dominikanę dla pary z Wielkiej Brytanii zakończył się kilkumiesięczną gehenną. Małżeństwo zadecydowało, że Boże Narodzenie 2018 roku spędzą za granicą. Ich wybór padł na Karaiby. Niestety, niedługo po wylądowaniu zaczął się ich koszmar.
Lynn i Peter mięli spędzić Boże Narodzenie, a także urodziny kobiety na Dominikanie. Dzień przed Wigilia Lynn zachorowała. Zaczęła skarżyć się na wymioty i osłabienie organizmu, z godziny na godzinę jej stan się pogarszał. Gdy na jej ciele pojawiły się niepokojące fioletowe plamy trafiła do szpitala.

Lekarze nie pomogli, dopóki mąż kobiety nie wpłacił 2 tysięcy dolarów na wykonanie testu ciążowego. Pomimo pewności Petera, ze to nie ciąża odpowiada za dolegliwości żony zgodził się. Zrobił to, aby jak najszybciej otrzymać pomoc dla kobiety. Przyczyną choroby miał być pasożyt i właśnie w tym kierunku podjęto leczenie. Mimo to w dzień 54 urodzin Lynn zmarła.


Dopiero po miesiącu ciało kobiety wróciło do ojczyzny. Podczas sekcji zwłok patolog dokonał makabrycznego odkrycia. Stan zdrowia kobiety nie był spowodowany pasożytem, a zapaleniem opon mózgowo - rdzeniowych! Kolejne odkrycie było jeszcze gorsze. Ciało kobiety zwrócono bez gałek ocznych, serca, żołądka, a także sześciu innych organów!


Peter chciał dociec prawdy, co stało się z organami jego żony. Po pół roku organy wróciły do Wielkiej Brytanii, jednak mężczyzna nie dowierza że są to organy jego słodkiej, kochanej Lynn. Jest przekonany, że jej organy zostały sprzedane na czarnym rynku.
"Musiałem pochować mniej niż połowę mojej żony. Wiem, że to co dostałem, to nie moja Lynne. Nie możesz od tak odnaleźć ludzkich organów po sześciu miesiącach. To dziwne, że odnalazły się, gdy sprawa trafiła do sądu." - skwitował mężczyzna.
Angielskie laboratorium ma przeprowadzić testy DNA, które sprawdzą czy przeczucia mężczyzny są prawdą.


źródło: popularne.pl | fotografie: popularne.pl
Udostępnij na Facebooku