Zmarła chora na koronawirusa 21-latka. Nie miała żadnych innych chorób.

Małgorzata
2 miesięcy temu
Zmarła chora na koronawirusa 21-latka. Nie miała żadnych innych chorób.
FB Udostępnij na Facebooku
W Wielkiej Brytanii zmarła 21-latka, która nie miała żadnych chorób współistniejących. Matka dziewczyny wystosowała apel do wszystkich, w którym prosi, aby uważali na siebie i swoich bliskich!

Zmarła 21-latka chora na koronawirusa, która nie miała żadnych dodatkowych problemów zdrowotnych. 

Chloe Middleton to najprawdopodobniej najmłodsza ofiara koronawirusa w Wielkiej Brytanii. Historia 21-latki ujrzała światło dzienne, gdy została opublikowana przez "The Sun". Dziewczyna mieszkała w miejscowości High Wycombe oddalonej od Londynu o 50km. Nie była w grupie podwyższonego ryzyka, ponieważ nie cierpiała na żadne choroby współistniejące, które mogłyby osłabić jej organizm. Lekarze byli zaskoczeni, że tak młoda osoba, która przed zaraźeniem COVID-19 zmarła. 


"Wszystkich ludzi, którzy myślą, że to tylko wirus, proszę - pomyślcie jeszcze raz. Mówię z osobistego doświadczenia, ten tak zwany wirus odebrał życie mojej 21-letniej córce" - napisała na Facebooku Diane Middleton, która jest mamą zmarłej 21-latki. Poprosiła, aby ludzie przestrzegali zaleceń i nie wychodzili z domów. 

"Moja piękna, życzliwa moja 21-letnia siostrzenica Chloe zmarła z powodu COVID-19. Nie miała żadnych towarzyszących problemów zdrowotnych. Bliscy przechodzą przez niewyobrażalny ból, jesteśmy zdruzgotani ponad wszelkie pojęcie. Realia związane z tym wirusem dopiero rozwijają się na naszych oczach. Proszę, trzymajcie się rządowych wytycznych. Zróbcie, co trzeba. Chrońcie siebie i chrońcie innych! Wirus się nie rozprzestrzenia, ludzie rozprzestrzeniają wirusa" - napisała z kolei siostra Diane, Emily Mistry o swojej siostrzenicy. 

źródło: tvn24.pl  I  fotografie: tvn24.pl

Zobacz także:

Udostępnij na Facebooku