Złapali przypadkowego chłopca i wrzucili do bagażnika! Później jeździli z nim po mieście.

Małgorzata
12 miesięcy temu
Złapali przypadkowego chłopca i wrzucili do bagażnika! Później jeździli z nim po mieście.
FB Udostępnij na Facebooku
Niektóre osoby bardzo lubią robić innym kawały. Jednak nie wszystkie są śmieszne i bezpieczne. W Nowej Soli dwóch dorosłych mężczyzn wpadło na pomysł, aby idącego ulicą obcego 9-latka wrzucić do bagażnika i później jeździć z nim po mieście. A wszystko to dla żartu.
Coś takiego nie powinno się przytrafić żadnemu dziecku, bo może to wywołać u niego traumę. Wyobraźcie sobie, jak musiał czuć się ten chłopiec, który po prostu szedł ulicą, a nagle ktoś go złapał i wepchnął do ciasnego i ciemnego bagażnika. Później po prostu ruszyli. 


9-latek był przekonany, że ktoś go porwał i był przerażony. Bał się, że już nigdy nie zobaczy swoich rodziców. Po niedługim czasie 25-latek 26-latek wypuścili malca. Dziecko od razu zaczęło uciekać i szybko pobiegło do domu, gdzie o wszystkim opowiedziało mamie. Kobieta bez wahania zabrała syna do samochodu i wspólnie pojechali na najbliższy komisariat. 


Rzecznik policji z Nowej Soli, Renata Dąbrowicz-Kozłowska wyznała w rozmowie z mediami, że szybko natrafiono na mężczyzn, którzy uprowadzili chłopca. Byli oni bardzo zaskoczeni tym, że policja ich zatrzymała. Tłumaczyli, że to był jedynie niewinny żart i przecież nikomu nic się nie stało. Obaj mają odpowiedzieć za uwięzienie 9-latka. 


Jak dowiedzieli się dziennikarze, chłopczyk wciąż jest bardzo poruszony całym zajściem i boi się, gdy widzi nieznajomych. Jest to z całą pewnością trauma, z którą nieprędko sobie poradzi. Szkoda tylko, że dwaj żartownisie nie pomyśleli o uczuciach nieznanego im dziecka, którego kosztem postanowili się zabawić. Mężczyznom grozi do 12 lat pozbawienia wolności. źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl
Udostępnij na Facebooku