36-latka zgwałciła dziecko, które chodziło do szkoły z jej córką!

Małgorzata
7 miesięcy temu
36-latka zgwałciła dziecko, które chodziło do szkoły z jej córką!
FB Udostępnij na Facebooku
36-latka zgwałciła dziecko, które uczęszczało do tej samej szkoły, co jej córka! Takie przerażające informacje obiegły media na całym świecie. Wszyscy zastanawiają się, jak kobieta mogła zrobić coś takiego niewinnej istocie!
36-letnia kobieta robiła coś okropnego - gwałciła chłopca, który chodził do tej samej szkoły, co jej córka. Dziewczyna nic nie wiedziała o działaniach matki. Mijała kolegę wielokrotnie na korytarzu i nie miała pojęcia, że jest tak strasznie raniony przez jej własną mamę! Gdy gwałcicelka została zatrzymana nie próbowała nawet ukrywać tego, co robiła niewinnemu dziecku! 

Jak donosi "Super Express" do tej oburzającej sytuacji doszło w Oregonie w Stanach Zjednoczonych. Kobieta mieszkała sama z córką, która nie sprawiała jej żadnych problemów. Matka przez sąsiadów też była uważana za spokojną i miłą osobę. Gdy to, co robiła 36-latka wyszło na jaw wszyscy byli tym wstrząśnięci!


Pewnego dnia okazało się, że 36-latka umawiała się z... 14-letnim kolegą swojej córki! Poznali się dzieki popularnej wśród młodzieży aplikacji. Na początku jedynie utrzymywali z sobą kontakt przez internet. Wysyłali sobie erotyczne wiadomości i zdjęcia. W końcu jednak doszło do spotkania, na którym uprawiali sex na tylnym siedzeniu samochodu kobiety. Po tym 36-latka namawiała nastolatka na kolejne spotkanie, ale on przerażony tym faktem powiedział o wszystkim mamie, która od razu zawiadomiła policję. 


Policja od razu zjawiła się pod domem kobiety. Aresztowano ją. Podczas przesłuchania przyznała się do wymiany sprośnych wiadomości i wysyłania chłopakowi erotycznych zdjęć. Zaprzeczyła jednak, że uprawiała z nim sex i zapewniała, że była przekonana, że chłopak tak naprawdę ma 17-18 lat. 

Śledczy jednak nie uwierzyli 36-latce i postawili kobiecie zarzut zgwałcenia oraz wykorzystania seksualnego osoby nieletniej. 

źródło: pikio.pl  I  fotografie: se.pl, pikio.pl
 
Udostępnij na Facebooku