Zginęła przez własną GŁUPOTĘ! Miała jedynie 17 lat! Zobacz czym się zajęła..

Małgorzata
ponad rok temu
Zginęła przez własną GŁUPOTĘ! Miała jedynie 17 lat! Zobacz czym się zajęła..
FB Udostępnij na Facebooku
Wypadek, o którym Wam za chwilę opowiemy niech będzie przestrogą dla wszystkich, którzy używają telefonu kierując jednocześnie samochodem. 17-letnia dziewczyna jadąc samochodem uderzyła w autobus szkolny i poniosła śmierć na miejscu. Gdy ją wyciągano z samochodu w dłoni cały czas trzymała swoją komórkę.
W 2018 roku policja w Mississippi otrzymała zgłoszenie o wypadku. Po dotarciu na miejsce zobaczyli strzaskany samochód nastoletniej Katelyn Ray. Auto było wciśnięte w autobus szkolny, z którym się zderzyło. 


Po wypadku okazało się, że 17-letnia dziewczyna była tak zaabsorbowana swoim iPhonem, że bez hamowania wjechała w tył zwalniającego autobusu. Policjanci w raporcie z miejsca wypadku podkreślali, że nastolatka jechała autostradą z pełną prędkością i na nawierzchni nie było żadnych śladów hamowania. 


W momencie wypadku w autobusie podróżowało dwanaścioro uczniów. Żadne z nich nie zostało ranne. Jedyną ofiarą tego makabrycznego zdarzenia była Katelyn, która poniosła śmierć na miejscu. Gdy strażacy do niej dotarli zobaczyli coś, co na zawsze utknęło w ich pamięci - młoda kobieta w dłoni cały czas trzymała swoją komórkę. 
źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl
 
Udostępnij na Facebooku