Zginęła przez własną GŁUPOTĘ! Miała jedynie 17 lat! Zobacz czym się zajęła..

Małgorzata
6 miesięcy temu
Zginęła przez własną GŁUPOTĘ! Miała jedynie 17 lat! Zobacz czym się zajęła..
FB Udostępnij na Facebooku
Wypadek, o którym Wam za chwilę opowiemy niech będzie przestrogą dla wszystkich, którzy używają telefonu kierując jednocześnie samochodem. 17-letnia dziewczyna jadąc samochodem uderzyła w autobus szkolny i poniosła śmierć na miejscu. Gdy ją wyciągano z samochodu w dłoni cały czas trzymała swoją komórkę.
W 2018 roku policja w Mississippi otrzymała zgłoszenie o wypadku. Po dotarciu na miejsce zobaczyli strzaskany samochód nastoletniej Katelyn Ray. Auto było wciśnięte w autobus szkolny, z którym się zderzyło. 


Po wypadku okazało się, że 17-letnia dziewczyna była tak zaabsorbowana swoim iPhonem, że bez hamowania wjechała w tył zwalniającego autobusu. Policjanci w raporcie z miejsca wypadku podkreślali, że nastolatka jechała autostradą z pełną prędkością i na nawierzchni nie było żadnych śladów hamowania. 


W momencie wypadku w autobusie podróżowało dwanaścioro uczniów. Żadne z nich nie zostało ranne. Jedyną ofiarą tego makabrycznego zdarzenia była Katelyn, która poniosła śmierć na miejscu. Gdy strażacy do niej dotarli zobaczyli coś, co na zawsze utknęło w ich pamięci - młoda kobieta w dłoni cały czas trzymała swoją komórkę. 
źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl
 
Udostępnij na Facebooku