Zginęła w trakcie baraszkowania z partnerem. Lubiła ostre zabawy.

Joanna
10 miesięcy temu
Zginęła w trakcie baraszkowania z partnerem. Lubiła ostre zabawy.
FB Udostępnij na Facebooku
Hayley Khurana to 22-letnia, matka dwójki dzieci z Wielkiej Brytanii. Dziewczyna mieszkała w Gloucester i bardzo lubiła spotykać się z przeróżnymi mężczyznami w celach łóżkowych. Niestety, jedno spotkanie skończyło się dla niej tragicznie...
Kobieta, od czasu rozwodu z mężem, nie stroniła od przygód z mężczyznami. Jednym z nich był Ghulam Habib, 26-letni mężczyzna z Londynu, który tamtego pechowego dnia również spotkał się z Hayley w wiadomym celu. Nie stronili od alkoholu, jak i również mocniejszych używek. Następnie kochankowie poszli do łóżka, w którym uprawiali dość brutalny seks. Kobieta godziła się na wszystko, wiązanie, bicie. W pewnym momencie straciła przytomność, niestety już jej nie odzyskała. Gdy pogotowie dotarło na miejsce, jedyne co można było zrobić to stwierdzić zgon. 

Zarzut morderstwa dla kochanka. 

Mężczyzna od razu został zatrzymany i postawiono mu zarzut morderstwa młodej matki. 26-latek próbował się tłumaczyć że jest niewinny, jednak to potwierdzić mogły jedynie badania które przeprowadzono na zmarłej Hayley. Ostatecznie wersja mężczyzny się potwierdziła, został oczyszczony z wszystkich zarzutów. Rodzina dziewczyny potwierdziła, Hayley nie wystrzegała się narkotyków, jak i alkoholu. 

Przyczyna śmierci kobiety. 

We krwi 22-latki wykryto substancję GHB, która jest wykorzystywana do produkcji tabletek gwałtu. Dodatkowo, w chwili śmierci dziewczyna była znacznie upojona alkoholem. Prawdopodobną przyczyną śmierci kobiety było zatrzymanie krążenia spowodowane refluksem, lub po prostu nagłe zatrzymanie akcji serca- informują media. 
Matka Hayley powiedziała śledczym, że dziewczyna w wieku 15 lat popadła w złe towarzystwo, łatwo było nią manipulować. Dodatkowo, na ciele zmarłej znaleziono ślady samookaleczenia, jednak jej matka zaprzeczyła jakimkolwiek doniesieniom, by jej córka miała problemy psychiczne. 
 
 

 

Źródło: pikio.pl, gloucestershirelive.co.uk | Fotografie: thesun.co.uk

 

Zobacz także:

1. Smutna wiadomość. Nie żyje 8-letnia dziewczynka. Powód jest szokujący!
2. Mężczyzna wezwał pogotowie do swojej żony. Zamiast ratowników przyjechała policja. Stała się tragedia!
3. Chłopiec z zespołem Downa rzucił się, aby ratować topiące się dzieci. Inni tylko stali i się patrzyli!
4. Pan młody spoliczkował 13-letnią małżonkę. Reakcja gości była skandaliczna!
 
Udostępnij na Facebooku