Na niemieckiej drodze zginęła Polka z trójką dzieci. Jej mąż walczy o życie!

Małgorzata
7 miesięcy temu
Na niemieckiej drodze zginęła Polka z trójką dzieci. Jej mąż walczy o życie!
FB Udostępnij na Facebooku
Do śmiertelnego w skutkach wypadku doszło na niemieckiej drodze w Wernsbach, gdzie w wyniku czołowego zderzenia zginęła 35-letnia Polka wraz z trójką swoich dzieci. Jej mąż w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala, gdzie walczy o życie.
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze niedaleko Wernsbach. Polska rodzina najprawdopodobniej wracała ze świątecznego urlopu. Samochód, którym podróżowali był prowadzony przez 35-letnią kobietę. Z niewiadomych przyczyn jadący z naprzeciwka 19-latek zjechał na ich pas ruchu i zderzył się czołowo z osobówką, którą jechali Polacy. 


Na miejscu tragicznego wypadku pojawiło się około stu ratowników. Strażacy obecni na miejscu byli załamani tym, co zobaczyli. Według Klausa Wolfsbergera poszkodowani byli w stanie krytycznym, a niektórzy już byli w agonii. 


35-letnia kobieta, która kierowała samochodem zginęła na miejscu. Jej 9-letnia córeczka i 12-letni syn zostali czym prędzej przewiezieni do szpitala, gdzie zmarli na drugi dzień. Do tego samego szpitala został też przewieziony mąż Polki, 35-latek razem ze swoją 4-letnią córeczką. Dziewczynki nie udało się uratować. Stan mężczyzny jest określany, jako krytyczny. 


Policjanci próbują ustalić, jak doszło do wypadku. 19-latek, który doprowadził do zderzenia i jego 17-letnia koleżanka zostali przebadani przez lekarzy i ich zdrowiu nic nie grozi. Medycy jednak nie wyrazili zgody na przesłuchanie młodego kierowcy. źródło: o2.pl  I  fotografie: o2.pl, dziennikzachodni.pl
 
Udostępnij na Facebooku