Martyniuk szykuje coś specjalnego dla wnuczki. Co wymyślił Zenek?


ponad rok temu
Martyniuk szykuje coś specjalnego dla wnuczki. Co wymyślił Zenek?
FB Udostępnij na Facebooku
Nie ma osoby, które nie słyszała chociaż jednej piosenki z jego repertuaru. Zenek oprócz kariery, pamięta też o rodzinie!
Od wielu lat Zenon Martyniuk góruje w świecie disco polo. Jego muzyka bawi całą Polskę, a on sam czerpie z tego wielką przyjemność. Muzyk nie dzieli się zbytnio swoim prywatnym życiem, jednak jego syn – Daniel, w ostatnim czasie zyskał dużą popularność i chętnie dzieli się swoim życiem. Zenon Martyniuk został już dziadkiem i zdecydowanie pokochał swoją wnuczkę.
 


 
 
Zenon od wielu lat jest na scenie muzycznej. Pomimo to prywatnie nie interesuję się tylko disco polo. Czego słucha wokalista?

 
 

Słucham bardzo różnej muzyki – od klasycznej poprzez fajne ballady rockowe, muzykę reggae, po piosenki disco polo, nawet trochę mocniejsze uderzenia, nie death metal, tylko fajne rockowe brzmienie typu Scorpions, Deep Purple czy nawet Metallica akustycznie

 


 
Zenek jest normalnym, wspaniałym człowiekiem. Nie wyróżnia się swoją sławą. Nie przybiera wielu masek. Zenek ze sceny niczym nie różni się od Zenka w świecie prywatnym. W ostatnim czasie powiedział, co szykuje dla swojej wnuczki. Chodzi o.. nagranie kołysanek!
 

Na pewno będę śpiewał dla Laurki. Myślę nad tym, żeby nagrać dla niej kołysanki. Może nie całą płytę, ale kilka balladek. Fajnie byłoby nagrać takie piosenki, które lubię śpiewać, na przykład "Puszek okruszek", czy "Bal moich lalek" Natalii Kukulskiej

 
Myślicie, że to dobry prezent dla wnuczki?
źródło: pikio.pl
fotografie: pikio.pl; google.pl
Udostępnij na Facebooku