Zenek Martyniuk o problemach w życiu syna. Przyszedł czas na męską rozmowę.


ponad rok temu
Zenek Martyniuk o problemach w życiu syna. Przyszedł czas na męską rozmowę.
FB Udostępnij na Facebooku
Zenek Martyniuk decydował się w końcu zabrać głos w sprawie jego syna, o którym w ostatnim czasie aż huczy w mediach. Wszystko to za sprawą jego kontrowersyjnych wypowiedzi i ciągłymi zmianami zdania. Wydaje się, że w ten sposób manipuluje prasą, bądź pragnie skupić wokół swej osoby jak największą uwagę.

 
Nic dziwnego, że Zenek Martyniuk nie wytrzymał  i musiał w końcu wziąć sprawy w swoje ręce. O swoich działaniach opowiedział w wywiadzie dla faktu.
 
Jeszcze niedawno miało miejsce piękne wesele i chrzciny wnuczki Laury. Zenek nie spodziewał się, że szczęście jego syna szybko stanie się mitem. Daniel ogłosił ostatnio w mediach, że nie kocha swojej żony, obraził ją i jej rodziców. Zapowiedział, że w najbliższym czasie wniesie o rozwód i chciałby zabrać małą Laurę z jej domu we wsi.

 Król disco-polo musiał bardzo zdenerwować się tymi słowami. Tym bardziej, że ma on bardzo dobry kontakt z rodzicami swojej synowej. Łączy ich też dobro małej Laury, dla której probowano zażegnać kryzys w domu młodych Martyniuków. Misja uratowania małżeństwa stała się wiec faktem. Najpierw pogodzić małżonków miała Danuta, teraz okazuje się, że swój udział ma ten Zenek. 
 

 
Poprosiłem go, by się wyciszył i żeby nie umieszczał w internecie takich tekstów. Rodzina musi się trzymać razem i rozwiązywać kryzysy. Niestety młodzi ludzie teraz szybko podejmują nieprzemyślane decyzje. Powiedziałem Danielowi, że kochamy wnuczkę.  Martwi mnie postępowanie syna, ale będę walczył o jego małżeństwo- mówił w wywiadzie. 
 

Wygląda na to, że działania przyniosły zamierzony efekt. Daniel nagrał ostatnio krótkie wideo, w którym informuje, że do rozwodu nie dojdzie. Miejmy nadzieje, że jest to już ostateczna decyzja i w przyszłości nie usłyszymy już o kolejnych problemach tej rodziny. 

Źródło: Pikio.pl

Udostępnij na Facebooku