Te zdjęcia pokazują, jak zmienia się twarz kobiet, gdy zostają matkami! Na trzecim zdjęciu to dopiero zmiana!

Małgorzata
9 miesięcy temu
Te zdjęcia pokazują, jak zmienia się twarz kobiet, gdy zostają matkami! Na trzecim zdjęciu to dopiero zmiana!
FB Udostępnij na Facebooku
Wiele kobiet nie może się doczekać, gdy zostaną mamami. Mimo, że wiąże się to z wieloma zmianami w życiu oraz z nieprzespanymi nocami to jest to ich największym marzeniem. Pochodząca z Litwy fotografka Vaida Razmislavičė stworzyła projekt „Becoming A Mother”, w którym fotografowała kobiety przed i po tym, gdy zostały matkami.

Niesamowite portrety kobiet zrobione przed i po tym, jak zostały matkami. 

Vaida Razmislavičė jest pomysłodawczynią oraz twórcą projektu „Becoming A Mother”. Autorka zdjęć wyznała w wywiadach, że wybrała taki format zdjęć, aby przypominały one zdjęcia paszportowe. Chciała, aby były proste i aby doskonale widać było na nich spojrzenia kobiet. Jak myślicie, kobiety bardzo się zmieniły po urodzeniu dziecka? Czy to tylko zwykła prowokacja? 

"Kiedy kobieta staje się mamą, naprawdę czuje swoją wewnętrzną energię; jej intuicja staje się silniejsza, a jej mądrość osiąga nowe wyżyny"


Fotografka przyznała, że sama też ma dziecko i jej wyobrażenie o macierzyństwie nie miało nic wspólnego z rzeczywistością. 


"Szczerze mówiąc, nie czułam instynktu macierzyńskiego, kiedy po raz pierwszy wziąłem go w ramiona. Nauczyłem się wszystkiego po drodze, w tym ignorowania starych nawyków i ufania swojej intuicji" - powiedziała poruszona Vaida w wywiadzie. 
 
Fotografka postanowiła stworzyć zdjęcia po tym, jak usłyszała, że dzieci jedynie przeszkadzają, a matki wyglądają gorzej niż przed ciążą, bo są zmęczone i niewyspane. 


A Wy? Widzicie zmianę?

źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl

Zobacz także:

 
Udostępnij na Facebooku