Zdjęcia 10-letniej Roksany Węgiel podbijają sieć. Teraz to zupełnie inna dziewczyna.


8 miesięcy temu
Zdjęcia 10-letniej Roksany Węgiel podbijają sieć. Teraz to zupełnie inna dziewczyna.
FB Udostępnij na Facebooku
Roksana Węgiel to młoda ambitna dziewczyna, która bardzo szybko wspina się po szczeblach kariery muzycznej. Choć nie ma nawet 15 lat to już odnosi wielkie sukcesy na scenie muzycznej. Z roku na rok jej popularność rośnie, a sama Roksana powoli wyrasta na dorosłą kobietę. Ostatnio w sieci głośno o jej zdjęciach z młodszego dzieciństwa. Zdobyliśmy zdjęcia Roksany wykonane, kiedy miała 10 lat. Można zauważyć jak bardzo zmieniła się młoda artystka.
Nastolatka w ciągu ostatnich kilku lat osiągnęła więcej niż nie jeden dorosły artysta muzyczny. Wszystko zaczęło się za sprawą
zwycięstwa w "The Voice Kids". Później Roksana wygrała także Konkurs Piosenki Eurowizji dla dzieci i to otworzyło jej bramę do 
wielkiej kariery. Jej kariera nabiera tempa z każdym tygodniem. Młoda, energiczna nastolatka bardzo często występuje na wielkich scenach muzycznych. Ostatnio nawet była uhonorowana w Krajowym Festiwalu Polskiej Muzyki w Opolu, gdzie odcisnęła swoje dłonie w alei gwiazd. Posiada wielu fanów, którzy chętnie obserwują ją w internecie oraz jej poczynania. 
Teraz w sieci zaczęły krążyć zdjęcia Roksany kiedy miała 10 lat. Porównując te zdjęcia do obecnych widać jak bardzo się zmieniła..


 
Zdjęcia pochodzą z okresu, kiedy dziewczyna nie była znana w branży muzycznej. Pochodzą z okresu, gdzie dziewczynka dopiero zaczynała rozwijać swój głos śpiewaniem w scholi parafialnej. To zdaniem wielu muzyków, jak i nauczycieli dobry sposób na rozwijanie swojego głosu i samej siebie. Muzycy często uważają, że pieśni kościelne są jednymi z najtrudniejszych do wyśpiewania i wymagają oddania całego siebie. Roksana wystąpiła nawet w kilku teledyskach z pieśniami religijnymi.
Właśnie na nich widać drobną, malutką dziewczynkę, która ubrana jest na galowo, stoi nieśmiało i pięknie śpiewa.Oczywiście wraz z rozwojem kariery wzrosła pewność siebie. Dziś dziewczyna nie boi się żadnej sceny muzycznej oraz żadna z sytuacji nie sprawia jej problemu, jeśli chodzi o muzykę. Wie, że kiedy wyjdzie na scenę pokaże co umie i zaskoczy wszystkich, jak przy każdym koncercie. 
Wracając do przeszłości. Pragniemy przedstawić Wam zdjęcia Roksany sprzed 4 lat.

 
 
Źródło: pikio.pl


 
Udostępnij na Facebooku