Zdemolowali lokal gastronomiczny. Powód jest naprawdę błahy!

Joanna
6 miesięcy temu
Zdemolowali lokal gastronomiczny. Powód jest naprawdę błahy!
FB Udostępnij na Facebooku
Wywracali stoły, rzucali sztućcami i naczyniami, szarpali pracownika lokalu. Dwóch mężczyzn zostało zatrzymanych przez policję za wszczynanie awantury. Co tak rozzłościło dwóch awanturników? Jak się okazało - obsługa baru nie chciała im wydać kebaba za darmo!
Zdarzenie miało miejsce w godzinach popołudniowych, w jednym z barów znajdujących się na warszawskiej Woli. Dwóch mężczyzn w wieku 37 i 38 lat weszli do baru i od razu zaczęli się awanturować.

Sprawcy zażądali od pracownika darmowego kebaba, gdy ten im odmówił - zaczęli niszczyć wszystko dookoła - przewracali stoły, rzucali sztućcami i naczyniami. Szarpali oni także jednego z pracowników, żądając w dalszym ciągu darmowego jedzenia. Ten natomiast pozostał nieugięty i nie wydał im jedzenia. Napastnicy w końcu odpuścili i wyszli z lokalu. 

Pracownik baru natychmiastowo wezwał policję, która dość szybko przybyła na miejsce zdarzenia. Funkcjonariusze policji nieopodal lokalu zauważyli napastników. Jak się okazało - obaj byli nietrzeźwi. Badanie alkomatem wykazało, że mieli oni po ponad 2 promile!

Sprawa została skierowana do wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. Po zgromadzeniu dowodów, sprawcy awantury usłyszeli zarzut wymuszenia rozbójniczego mniejszej wagi - tylko dlatego, że pracownik lokalu gastronomicznego nie doznał uszkodzeń ciała. Mężczyźni przyznali się do czynu. Grozi im do pięciu lat więzienia. 
 

Źródło: wiadomosci.onet.pl | Fotografie: wiadomosci.onet.pl, joemonster.org

Zobacz także:

1. 103-latka wygrała z koronawirusem. Swoje zwycięstwo postanowiła uczcić...piwem!
2. Matka zrobiła sobie zdjęcie z dziećmi w starym kinie. Zamarła, gdy później spojrzała na fotografię! Nie byli sami!
3. Policjant udusił poszkodowanego kolanem! Mężczyzna błagał o pomoc! [WIDEO]
Udostępnij na Facebooku