Antyterroryści zatrzymali polskiego sportowca. Sprawa jest naprawdę szokująca.

Piotr
7 miesięcy temu
Antyterroryści zatrzymali polskiego sportowca. Sprawa jest naprawdę szokująca.
FB Udostępnij na Facebooku
Wiele sportowców zarabia ogromne kwoty pieniędzy. Jednak emerytura może być dla niektórych nudnym zajęciem i na pewno nie tak dochodowym. Polski sportowiec został zatrzymany przez Biuro Operacji Antyterrorystycznych. Jest obwiniany o paserstwo.
Według informacji, które podaje RMF FM Mamed Khalidov już niedługo usłyszy zarzuty. Chodzi o paserstwo luksusowych aut. Został on zatrzymany na zlecenie jego z prokuratorów Śląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Katowicach.
 
Przedmioty jego przestępstwa nie należały do najtańszych. Były to m.in. Porsche Panamera, Range Rover Evoque, BMW M6, BMW serii 7. Prokurator ustalił, że te samochody były sprowadzane z Czech.
 
 


 
Mężczyzna został zatrzymany we wtorkowy poranek. Wszystko wydarzyło się w województwie warmińsko-mazurskim. Prokuratura sprawdza teraz wszystkie potrzebne informacje i już niedługo usłyszy on zarzuty. Wtedy też zostanie podjęta decyzja o wprowadzeniu środków zapobiegawczych. Może także trafić do więzienia na okres od 3 miesięcy do aż 5 lat.
 
Od zawsze interesował się sportem. Pochodzi z Czeczeńska Groznego, a urodził się w 1980r. Sport walki był w jego życiu od najmłodszych lat.. Uprawiał karate, boks, zapasy i taekwondo. W Polscy przebywał odkąd skończył 17 lat, a od roku 2004 brał udział w zawodach sportów walki. Zdobył też mistrzostwo Polski.
 
 


 
Z KWS związał się w roku 2007, a 2 lata później był już mistrzem w wadze półciężkiej. Zdobył także pas czempiona. W swojej całej karierze przeprowadził 45 walk, a 35 z nim wygrał.

 Ostatnim razem przegrał w 2018 roku i to właśnie wtedy powiedział, że kończy swoją karierę. Wypowiedział się na ten temat w wywiadzie dla Polsatu.
 
​źródło: pikio.pl
Udostępnij na Facebooku