Zasłabł za kierownicą po użądleniu owada! Z tyłu siedziała 4-letnia dziewczynka!

Małgorzata
4 miesięcy temu
Zasłabł za kierownicą po użądleniu owada! Z tyłu siedziała 4-letnia dziewczynka!
FB Udostępnij na Facebooku
W Krakowie za kierownicą samochodu zasłabł mężczyzna po użądleniu przez owada. Tylko dzięki szybkiej reakcji policjanta udało się zapobiec nieszczęściu! Na tylnym siedzeniu siedziała przerażona córka kierowcy!
W pewne przedpołudnie sierż. szt. Piotr Zając z krakowskiej policji jechał ul. Młyńską. Przed przejściem dla pieszych zatrzymał się, aby przepuścić ludzi. Wtedy obok niego pojawił się inny samochód. Mężczyzna odruchowo odwrócił głowę w jego stronę i... zamarł! Kierowca był blady i spocony, z trudem oddychał. Zdążył jeszcze pomachać do policjanta nim osunął się na kierownicę. Sierż. szt. Zając od razu ruszył, aby udzielić kierowcy pomocy. 


Kierujący Suzuki stracił przytomność, a po chwili okazało się, że na tylnym siedzeniu w foteliku siedzi zaledwie 4-letnia dziewczynka. Była przerażona i nie wiedziała, co się dzieje z jej tatą. 

Na miejsce czym prędzej wezwano pogotowie, a do akcji dołączyli przechodnie. Na początku nikt nie potrafił domyślić się, co stało się kierowcy i dopiero jego córeczka wyznała, że tata cierpi na ostrą alergię na ukąszenie przez owady. Po chwili przybyli ratownicy, którzy ustabilizowali stan 40-latka. Mężczyzna, gdy doszedł do siebie przyznał, że przez okno wleciał owad, który go użądlił. 

Mężczyznę przewieziono do szpitala, a po dziewczynkę przyjechała mama.źródło: polsatnews.pl  I  fotografie: polsatnews.pl
Udostępnij na Facebooku