Ile zarabia Iwona Pavlović w Tańcu z Gwiazdami? Kwota wprawia w osłupienie!! :O

Karolina
5 miesięcy temu
Ile zarabia Iwona Pavlović w Tańcu z Gwiazdami? Kwota wprawia w osłupienie!! :O
FB Udostępnij na Facebooku
Iwona Pavlović to polska tancerka, wielokrotna mistrzyni świata w tańcu towarzyskim oraz sędzia na wielu międzynarodowych konkursach tanecznych. Kobieta ma 56lat. Większość Polaków zna ją z programu tanecznego "taniec z gwiazdami". Kobieta przez swoje krytyczne komentarze w programie została nazwaną "czarną mambą". Bierze udział w każdej edycji programu. Udało się podliczyć jej zarobek za udział w programie.
Iwona Pavlović zasiada za stołem jurorskim "tańca z gwiazdami" już od 2005 roku. Dostała się tam z polecenia Piotra Galińskiego, który również przez pewien czas był jurorem w programie. 
Kobieta została polubiona przez publiczność już od pierwszego odcinka, kiedy to zasiadając za stołem jurorskim wraz z Beatą Tyszkiewicz, skierowała w jej kierunku zgryźliwy komentarz. Powiedziała Pani Beacie, że ta nie ma pojęcia o sędziowaniu. Od tamtej pory kobiety w każdym odcinku rzucały w swoim kierunku jakieś zgryźliwe komentarze. Podnosiło to oglądalność programowi, a jednocześnie zarobek obu kobiet. 

Z roku na rok wynagrodzenie za udział w TzG Iwony Pavlović wzrasta. Kobieta najmniej zarobiła w pierwszej edycji programu, a jest tam już przypomnijmy od 22 lat. Pierwszego roku dostała zaledwie 45tyś zł za osiem odcinków, natomiast za kolejne 5 sezonów otrzymała po 120tyś.

Na tym jednak nie stanęło jej wynagrodzenie. 
W kolejnych siedmiu edycjach kobieta zarobiła po 150tyś zł. Jednak z Pavlović wciąż było mało i zażądała po 180tyś zł za sezon. Ile zarobiła jurorka przez całą karierę w programie?? 


 
Podliczając cały ten okres współpracy polsatu z Iwoną, kobieta za sędziowanie otrzymała aż 3 315 000zł. 
Źródło: pomponik.pl
Udostępnij na Facebooku