Zarażona koronawirusem pielęgniarka popełniła samobójstwo!

Małgorzata
2 miesięcy temu
Zarażona koronawirusem pielęgniarka popełniła samobójstwo!
FB Udostępnij na Facebooku
Daniela Trezzi była jedną z pielęgniarek pracujących w pocie czoła przy osobach zarażonych koronawirusem. Niestety, przeprowadzone u niej badanie wykazało, że kobieta też jest chora. Tuż po otrzymaniu tej wiadomości 34-latka popełniła samobójstwo.

Włoska pielęgniarka popełniła samobójstwo. 

Informację o samobójstwie pielęgniarki potwierdził Włoski Narodowy Związek Pielęgniarek. 34-letnia Daniela Trezzi była wieloletnią pracownicą szpitala San Gerardo w Lombardii. We Włoszech mówi się, że to "największy front" walki z koronawirusem. 

34-latka pracowała na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej i zajmowała się osobami chorymi na COVID-19. Współpracownicy Trezzi podejrzewają, że ich koleżanka targnęła się na swoje życie, bo ostatni czas był dla nich wszystkich ciężki emocjonalnie. Ponadto wydaje im się, że tragiczna decyzja Danieli była też podyktowana pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa


34-latka była przerażona informacją, że ma koronawirusa. Bała się, że nieświadomie mogła narazić innych i wyrzuty sumienia nie pozwalały jej normalnie funkcjonować. Nie radziła sobie z tym, że przez nią na COVID-19 mogli zachorować koledzy z pracy czy jej najbliżsi

Pielęgniarki we Włoszech nie mają już sił. 

Okazuje się, że samobójstwo siostry Trezzi nie jest pierwszym wśród białego personelu we Włoszech. Zaledwie kilka dni temu na swoje życie targnęła się pielęgniarka z Wenecji. 

"Wydaje się, że jest to analogiczny przypadek do tego z Wenecji. To samo skłoniło obie te kobiety do targnięcia się na swoje życie. Miejmy nadzieję, że więcej takich sytuacji już się nie wydarzy" – poinformował w swoim oświadczeniu Włoski Narodowy Związek Pielęgniarek.

Podobne wieści docierają do nas z Wielkiej Brytanii, gdzie samobójstwo popełniła zaledwie 20-letnia pielęgniarka, która przedawkowała leki. Ona też pracowała na OIOM-ie tyle, że w Londynie. 

źródło: o2.pl  I  fotografie: o2.pl

Zobacz także:

Udostępnij na Facebooku