Zamordowała swoje dzieci w sekcie! Zrobiła to w makabryczny sposób!

Małgorzata
8 miesięcy temu
Zamordowała swoje dzieci w sekcie! Zrobiła to w makabryczny sposób!
FB Udostępnij na Facebooku
Do makabrycznej zbrodni doszło w Norwood w Kolorado. To właśnie tam matka skazała dwójkę swoich dzieci na śmierć głodową, bo tak kazano jej zrobić w sekcie, do której należała. Wyrodna matka trafiła do więzienia.
Matka, która zamordowała dwójkę swoich dzieci usłyszała właśnie pierwszy zarzut i trafiła do szpitala. Nashika Bramble została we wtorek skazana na podwójne dożywocie za to, że w 2017 roku będąc pod wpływem sekty "The Family" zabiła swoje córki - 10-letnią Makaylę Roberts i 8-letnią Hannah Marshall. Kobieta zamknęła je w rozgrzanym samochodzie, aby dzieci zmarły w potwornych męczarniach z powodu przegrzania. 


Ciała dziewczynek zostały poddane sekcji, która wykazała, że zmarły one z powodu przegrzania, odwodnienia i głodu. Kobieta, która dokonała tej makabrycznej zbrodni zrobiła to, ponieważ tak kazali jej szefowie sekty "The Family", której była członkiem. 


Po zbrodni kobieta wyjechała na plantację marihuany, gdzie obecni byli inni członkowie sekty. Nie przejęła się wcale tym, co zrobiła i że zabiła swoje dwie, małe córeczki. 

Gdy "matka-potwór" została aresztowana była w ciąży. Dziecko, które urodziła w więzieniu jest pod opieką odpowiednich służb.


źródło: planeta.pl  I  fotografie: planeta.pl
 
Udostępnij na Facebooku