Zamordowała swoje dzieci by ukarać swojego męża. Niewyobrażalna tragedia


12 miesięcy temu
Zamordowała swoje dzieci by ukarać swojego męża. Niewyobrażalna tragedia
FB Udostępnij na Facebooku
Trudno sobie wyobrazić, jakie piekło zgotować dzieciom może ich własna matka. Kobieta kierowała się wyłącznie chęcią zemsty na mężu, który ją zostawił. Niewinne dzieci musiały przejść przez okrutne cierpienie, a wszystko przez błędy rodziców.
 
 38-letnia Samantha Ford utopiła swoje 23-miesięczne bliźnięta- Jake'a i Chloe. Wszystko po to by odegrać się na mężu za zranione uczucia.Psychiatra dodatkowo potwierdził przed sądem, że to właśnie taki motyw był tej zbrodni, wykluczając tym samym depresję. 


Kobieta tłumaczyła się, że cierpi na depresję i w szczytowym momencie choroby zabiła swoje dzieci, bo nie widziała sensu dalszego życia. Jednak w tę wersję nie uwierzyli badający ją psychiatrzy. Według nich Samantha ma narcystyczną naturę, a morderstwo jakiego dokonała było zemstą za to, że mąż od niej odszedł i tym samym pozbawił ją dostatniego życia.

 

Mąż nie mógł znieść jej ciągłych narzekań na nowe miejsce zamieszkania. Samantha prosiło go by wrócili z powrotem do Kataru. Po kolejnych kłótniach mężczyzna zdecydował się odejść od rodziny. teraz tego żałuje bo wie, że mógłby w każdej chwili zareagować. 
Wszędzie je widzę, budzę się w nocy, idę do ich pokoju, aby sprawdzić, czy śpią. To był najbardziej ohydny czyn, jaki można zrobić w stosunku do niewinnych dzieci… Chciała sobie odebrać życie, aby mnie pozostawić z poczuciem winy. Nie udało jej się to, bo zostanie za to ukarana, ale nic nie wróci mi moich dzieci…
 
Biegli stwierdzili, że w chwili popełnienia czynu kobieta była w pełni świadoma, a jej działania były wykonane z premedytacją. Wcześniej próbowała grac przed sądem obłąkaną, by uniknąć wysokiej kary. Jej plan się jednak nie powiódł.

Źródło:bbc.com 

 
Udostępnij na Facebooku