Zamordowała swoją siostrę i wycięła jej dziecko z brzucha! Morderczyni ma tylko 13 lat!

Małgorzata
7 miesięcy temu
Zamordowała swoją siostrę i wycięła jej dziecko z brzucha! Morderczyni ma tylko 13 lat!
FB Udostępnij na Facebooku
Ta zbrodnia wstrząsnęła nie tylko Brazylią, ale i całym światem! Zaledwie 13-letnia dziewczynka rozcięła brzuch starszej siostry, aby zabrać jej nienarodzone jeszcze dziecko, które później... oddała swojemu koledze! Teraz policja ujawnia straszne szczegóły tej zbrodni.
23-letnia Fabiana Santana była w ósmym miesiącu ciąży. Nie mogła się doczekać narodzin swojego dziecka. Niestety, ten czas radości przerwała jej młodsza siostra, która pobiła ją metalowym drutem! 13-latka później rozerwała brzuch siostry i dosłownie wyrwała z macicy swojego siostrzeńca! Funkcjonariusze brazylijskiej policji wyznali, że pierwszy raz spotkali się z czymś takim. Dziewczynce przy zbrodni pomagał 15-letni kolega. 13-latka dodatkowo po zamordowaniu siostry utopiła też jej 7-letniego syna, który próbował ją ratować!


Podczas trwania śledztwa ustalono, że noworodek wyrwany z brzucha mamy miał trafić do 35-letniej kobiety, która była matką 15-letniego pomocnika nastoletniej morderczyni. Maleństwo przeżyło brutalne wydobycie z brzucha i ważyło zaledwie 1,9kg. Śledczy powiadomili media, że stan chłopczyka uznawany jest za dobry. 


Przeprowadzono sekcję zwłok, która wykazała, że 23-latka przeżyłaby atak siostry gdyby nie rozerwano jej brzucha i nie wyciągnięto z niego dziecka. 


13-latka nie żałuje swojego czynu, a podczas przesłuchania zachowywała się, jakby nie ruszyło jej wcale to, co zrobiła własnej siostrze. Powiedziała, że zrobiła to z zemsty, bo mąż Fabiany ją molestował, a siostra źle ją traktowała i nie wierzyła w to, że była wykorzystywana przez jej ukochanego. 

Szefowa lokalnej policji powiedziała mediom: 

"13-latka twierdziła, że dopuściła się tego czynu, ponieważ mąż siostry molestował ją, a sama siostra maltretowała. Zbrodnia ta wstrząsnęła nawet najbardziej doświadczonymi policjantami. Była niezwykle brutalna, a wiele wskazuje na to, że wszystko zostało dokładnie zaplanowane. Ostatecznie nastolatka przyznała się już do zabicia swojej siostry oraz siedmioletniego siostrzeńca. Wyznała, że wrzuciła chłopca, który nie potrafił pływać, do pobliskiego jeziora, a następnie czekała, aż utonie."


Zarówno 13-latka, jak i 15-latek zostali zatrzymani i umieszczeni w areszcie. Policjanci zatrzymali też 35-letnią matkę nastolatka, do której miało trafić dziecko Fabiany. Kobieta wiedziała podobno o wszystkim, co ma się stać. Śledztwo w sprawie tej przerażającej zbrodni wciąż trwa. 


źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl 
 
Udostępnij na Facebooku