Założyła na swój ślub czarną suknię ślubną! Goście oniemieli!

Małgorzata
4 miesięcy temu
Założyła na swój ślub czarną suknię ślubną! Goście oniemieli!
FB Udostępnij na Facebooku
Większość kobiet na całym świecie zgodnie z tradycją decyduje się na wybór białej sukni ślubnej. Kolor ten w końcu symbolizuje niewinność i czystość. Jednak pewna blogerka z Australii postanowiła zaskoczyć wszystkich i na swój ślub założyła czarną suknię ślubną!

Panna Młoda zdecydowała się na wyjątkową i dość oryginalną suknię ślubną!

25-letnia Sophie Kashia jest znaną w Australii blogerką. Kobieta planując swój ślub postanowiła zaskoczyć wszystkich zebranych z Panem Młodym włącznie. Gdy weszła do kościoła to goście zaniemówili, ponieważ kobieta wystąpiła tego dnia w czarnej sukni ślubnej! Dodatkowo wszystkie jej koleżanki również miały sukienki w tym kolorze!


Pytana na weselu o wybór sukni, 25-latka powiedziała, że po prostu, gdy zobaczyła ten konkretny model to wiedziała, że to jest jej wymarzona suknia, w której chce ślubować ukochanemu mężczyźnie miłość aż po grób. Nie myślała wtedy o tradycji, ani o tym, co powiedzą ludzie. Chciała wyglądać i czuć się wyjątkowo w tym dniu i udało jej się to!


Ta oryginalna suknia ślubna została zaprojektowana przez Anthony'ego Montesano. Charakteryzuje ją nie tylko kolor, ale i głęboki dekolt oraz ozdobienie jej perłami i cekinami. Panna Młoda niewątpliwie zrobiła wrażenie na przyszłym małżonku oraz wszystkich zebranych w kościele. 


Jarid, narzeczony Sophii, również nie był tradycyjnie ubrany założył burgundowy aksamitny smoking, muszkę i skórzane spodnie.


Co o tym myślicie?

źródło: webniusy.com  I  fotografie: webniusy.com

Zobacz także:

Udostępnij na Facebooku