Zakonnice wróciły z afrykańskiej misji. Okazało się, że są w ciąży!

Małgorzata
7 miesięcy temu
Zakonnice wróciły z afrykańskiej misji. Okazało się, że są w ciąży!
FB Udostępnij na Facebooku
Dwie zakonnice we Włoszech wróciły z misji w Afryce. Wszystko byłoby normalnie gdyby nie fakt, że wróciły one będąc w stanie błogosławionym! One same były tym bardzo zaskoczone i prawdopodobnym jest, że zrzucą habity, aby zająć się swoimi maleństwami.
Wróciły z misji w ciąży!
Włoski dziennik donosi o niecodziennej sytuacji! Otóż dwie siostry zakonne wróciły z misji w Afryce i okazało się, że są w ciąży. Siostry dowiedziały się o tym już w zakonie w Militello Rosmarino we włoskiej Mesynie. Jedną z zakonnic tak bardzo bolał brzuch, że w trybie pilnym została skierowana do lekarza. Po przeprowadzeniu kilku badań okazało się, że siostra zakonna... spodziewa się dziecka! Było to ogromnym zaskoczeniem zarówno dla pracowników szpitala, jak i samej ciężarnej. 


Ciężarna zakonnica została od razu przeniesiona do Palermo, a burmistrz miasteczka wypowiedział się na ten temat w lokalnej gazecie: 

"Żałuję tego, co się stało. To nie są przyjemne sprawy. Nasza licząca 1,2 tys. osób społeczność jest zaskoczona. Ta sytuacja została źle załatwiona i mało prywatnie."
 

Druga zakonnica w ciąży. 
Do podobnej sytuacji doszło też u drugiej zakonnicy, która pochodziła z Madagaskaru. Ona również po powrocie do Włoch odkryła, że jest w ciąży. Kompletnie nie była na to przygotowana. Podjęła decyzję, że urodzi swoje dziecko w Madagaskarze. 

Mowi się, że obie siostry zrzucą habity, aby móc wychować swoje dzieci. źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl , wiadomosci.radiozet.pl
 
 
 
Udostępnij na Facebooku