Zadźgał 7-letnią dziewczynkę na oczach jej mamy! Był chory psychicznie!

Małgorzata
6 miesięcy temu
Zadźgał 7-letnią dziewczynkę na oczach jej mamy! Był chory psychicznie!
FB Udostępnij na Facebooku
Do mrożącej krew w żyłach zbrodni doszło w małej miejscowości Edmonton w Kanadzie. To właśnie tam chory psychicznie mężczyzna zadźgał na oczach mamy jej 7-letnią córeczkę.

Chory psychicznie mężczyzna zamordował 7-letnią dziewczynkę. 

34-letni David Michael Moss został oskarżony o dokonanie morderstwa drugiego stopnia. Mężczyzna z zimną krwią zadźgał 7-letnią Bellę Desrosiers. 34-latek był przyjacielem rodziców dziewczynki i jej matka, Melissa Desrosiers regularnie się z nim widywała. Ustalono, że Moss chodził na spotkania tzw. zespołu antykryzysowego. 


W poniedziałkowy wieczór nie zdążył na to spotkanie i dlatego Melissa zaproponowała mu, aby u nich przenocował. Na następny dzień chciała go zabrać do lekarza. Później kobieta wyznała, że zgodziła się na to, aby jej przyjaciel u nich został, bo nalegała na to jej córeczka. Bella bardzo lubiła Davida i nawet narysowała dla niego piękny rysunek. Około godziny 21 mężczyzna rzucił się z nożem na 7-latkę i zadźgał ją na oczach matki. Kobieta zadzwoniła pod numer alarmowy i do momentu przyjazdu pogotowia reanimowała swoją córeczkę


Mimo heroicznej walki matki dziewczynka zmarła w swoim domu.

Zatrzymanie mordercy. 

David Michael Moss był znany w okolicy, ponieważ był specjalistą od robienia tatuaży. Został aresztowany w domu swojej przyjaciółki. Na razie żaden z postawionych mu zarzutów nie został udowodniony przed sądem, a detektywi z wydziału zabójstw wciąż prowadzą śledztwo. Desrosiers nie może pogodzić się ze śmiercią córeczki. Wspomina swoje dziecko i twierdzi, że Bella posiadała wyjątkowo troskliwą i pełną współczucia naturę. Powiedziała o tym podczas oficjalnego oświadczenia.

źródło: popularne.pl  I  fotografie: expressdigest.com

Zobacz także:

 
Udostępnij na Facebooku