Zabiła swoje córeczki, bo przeszkadzały jej w pracy prostytutki!

Małgorzata
7 miesięcy temu
Zabiła swoje córeczki, bo przeszkadzały jej w pracy prostytutki!
FB Udostępnij na Facebooku
Luise Porton z Rugby w Wielkiej Brytanii dopuściła się strasznego czynu! Wszyscy zastanawiają się, jak matka mogła zrobić coś takiego własnym dzieciom!
Luise Porton najpierw udusiła swoją 3-letnią córeczkę, Lexie, a czternaście dni później zamordowała Scarlett, która miała tylko 17 miesięcy! Gdy Perton pojawiła się na sali sądowej to nie wyglądała na osobę, która żałuje swoich czynów. Dodatkowo była przekonana, że to, co się stało nie jest jej winą! Sąd skazał kobietę na dożywocie z możliwością ubiegania się o przedwczesne zwolnienie po 32 latach. 


Gdy prostytutka była na pogrzebie Lexie to całą uroczystość się śmiała. Dwa dni po pogrzebie zamordowała młodszą córkę i przez cały ten czas była aktywna na jednej z aplikacji randkowych. 


Dlaczego kobieta zabiła swoje córeczki? Okazało się, że dziewczynki przeszkadzały jej w wykonywanych obowiązkach zawodowych! Dzisiaj wiadomo, ze kobieta, która pracowała jako prostytutka była aktywna na aplikacjach, które pomagały jej w zdobywaniu klientów. Dzieci oddawała wtedy rodzinie. 


Ojciec dziewczynek, Chris Draper nie może się pogodzić z tym, co stało się jego dziewczynkom. Nie rozumie też, jak była partnerka mogła to zrobić ich dzieciom.


To, co najbardziej przeraża śledczych to fakt, że kobieta nie ma wyrzutów sumienia i nie czuje, że zrobiła źle. źródło: webniusy.com   I  fotografiie: webniusy.com
Udostępnij na Facebooku