Zabił swoją ukochaną i zjadł jej serce i ręce. Pomagała mu matka!

Małgorzata
7 miesięcy temu
Zabił swoją ukochaną i zjadł jej serce i ręce. Pomagała mu matka!
FB Udostępnij na Facebooku
W Nigerii doszło do przerażającej zbrodni! Student zabił swoją 22-letnią ukochaną, aby... zjeść jej serce i ręce! We wszystkim pomagała mu jego matka!
Początek tej przerażającej zbrodni miał miejsce w kościele. To własnie tam 22-letnia studentka socjologii podczas modlitwy została zaatakowana przez chłopaka, z którym spotykała się od pewnego czasu. Student uderzył ją w głowę i dziewczyna straciła przytomność. Później została z niej przyrządzona potrawa dla bezdusznego ukochanego i jego matki. 


Favour Daley-Oladele studiowała socjologię. Jej 23-letni ukochany, Owolabi Adeeko uderzył ją młotkiem w głowę, w kościele w Ikoui-Ile w Nigerii. Dziewczyna zmarła od razu. 
 


To, co najbardziej przerażające to fakt, że 23-latek postanowił rozczłonkować ciało ukochanej. Wyciął kilka organów z jej ciała, w tym serce a potem wspólnie z matką zjedli to wszystko z apetytem. Rodzicielka od początku była zamieszana w ten straszny plan. 

Cała zbrodnia ujrzała światło dzienne po tym, jak śledczy zatrzymali 23-latka. Powiedział on policjantom, że zabił swoją dziewczynę, a potem ją zjadł, bo chciał w ten sposób zapewnić bogactwo swoim najbliższym! 


Bronił się też, że policja nie powinna stawiać mu żadnych zarzutów, bo rytuał nie zadziałał i jego rodzina wciąż jest biedna! 

Policjanci oprócz 23-latka i jego matki zatrzymały również lokalnego pastora, który pomagał parze kanibali gotować członki Favour Daley-Oladele. To on miał wymyślić, jak pomóc ubogiej rodzinie.

Matka studenta uparcie zapewnia, że o niczym nie wiedziała i była pewna, że zajada się mięsem kozy. Tymczasem to ona miała wybrać ofiarę zbrodni, której ciało posłużyło później do odprawienia magicznego rytuału. 

źródło: planeta.pl  I  fotografie: planeta.pl, fakt.pl
 
 
 
Udostępnij na Facebooku