Zaatakował żonę siekierą, gdy była w 8. miesiącu ciąży! Potem opowiedział o tym sąsiadce!

Małgorzata
5 miesięcy temu
Zaatakował żonę siekierą, gdy była w 8. miesiącu ciąży! Potem opowiedział o tym sąsiadce!
FB Udostępnij na Facebooku
W Lisowie niedaleko Radomia doszło do strasznego ataku. To właśnie w tej miejscowości 34-letni żołnierz zaatakował siekierą swoją ciężarną żonę. Kobieta była w 8. miesiącu ciąży. Teraz walczy o życie w szpitalu.
34-letni mężczyzna niedawno wrócił do kraju z misji wojskowej. W środowy wieczór po tym, jak starszego synka zostawił u sąsiadów wrócił do domu i bez żadnego ostrzeżenia zaatakował siekierą ciężarną małżonkę. Po wszystkim, jak gdyby nigdy nic poszedł do sąsiadki i o wszystkim jej opowiedział. Kobieta od razu zadzwoniła po karetkę pogotowia i na policję. Policjanci zatrzymali 34-latka i powiadomili Żandarmerię Wojskową. 


Mężczyzna był trzeźwy. Teraz przeprowadzane są badania krwi, które mają wykazać, czy żonłnierz był pod wpływem środków odurzających, czy nie. Ranną kobietę od razu zabrano do szpitala. Jej stan jest bardzo ciężki. 


Lekarze opiekujący się kobietą mówią otwarcie, że jej stan wciąż zagraża życiu rannej. Niestety, dziecka nie udało się uratować. Zmarło. Żołnierz przebywa w miejscu dla zatrzymanych w Warszawie. Niedługo zostaną mu postawione zarzuty.

Miejmy nadzieję, że kobieta przeżyje i wróci do zdrowia.


źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl, superexpress.pl
Udostępnij na Facebooku