Zaatakował swoją dziewczynę, po tym jak poczuł od niej...bekon!

Joanna
11 miesięcy temu
Zaatakował swoją dziewczynę, po tym jak poczuł od niej...bekon!
FB Udostępnij na Facebooku
Bethany Smith to 23-letnia kobieta z angielskiego miasta Halifax. W 2015 roku poznała ona 22-letniego Christophera, z którym wspólnie zaczęła związek. Jak kobieta wspomina, początki były cudowne - partner ją wspierał, słuchał i był zabawny. Koszmar zaczął się sześć miesięcy później, po tym jak jej partner zadeklarował że przechodzi na weganizm.

Weganizm albo koniec związku.

22-letni Christopher Ellam oznajmił kobiecie że przechodzi na dietę wegańską, która polega na wykluczeniu produktów pochodzenia zwierzęcego. Poinformował ją także, że jeśli chcą być dalej razem, ona również musi przejść na weganizm! Zakochana dziewczyna zgodziła się i od tej pory nie było już tak jak zawsze...

Nękał ją na każdym kroku.

Christopher do swojej diety podchodził bardzo poważnie i zależało mu, by 23-latka również do niej tak podchodziła. Mężczyzna zrobił jej awanturę po tym, jak zobaczył że dziewczyna będąc u znajomych poczęstowała się serowymi chipsami.
22-latek zażądał by dziewczyna z nim zamieszkała, inaczej się zabije. Później było tylko gorzej. Z racji tego że mężczyzna nie pracował, 23-latka rozpoczęła pracę u swojego ojczyma, w kawiarni z jedzeniem. Mężczyźnie to przeszkadzało, chciał by Bethany była cały czas obok niego. Para coraz częściej się kłóciła. 

Pobił ją bo pachniała mięsem!

Przełom nastąpił po tym, jak 23-latka wróciła z pracy i mężczyzna wyczuł od niej zapach bekonu. Christopher zaciągnął siłą swoją partnerkę pod prysznic, po to by się umyła, a następnego dnia zażądał, by dziewczyna rzuciła pracę. Gdy ta odmówiła - 22-latek wyciągnął z jej szafy sukienkę i pociął nożyczkami. W tle leciały wyzwiska - kobieta została nazwana ''grubą, obrzydliwą su*ą''. Po chwili mężczyzna wyciągnął butelkę z octem i zaczął nią bić dziewczynę po głowie. 
 

23-latka uciekła do swojej mamy i została zawiadomiona policja. Christopher został skazany na 200 godzin prac społecznych. Musiał on także ukończyć program terapeutyczny i wypłacić swojej partnerce zadośćuczynienie. 

Źródło: wiadomosci.radiozet.pl, metro.co.uk | Fotografie: kuchnia.wp.pl, examinerlive.co.uk

Zobacz także:

1. 6-letni, mały bohater uratował swoją mamusię, która zemdlała. Wyczyn godny tytułu bohatera!
2. Chciała mieć wąską talię, więc zdecydowała się na usunięcie żeber. Zrobiła to mimo ciąży!
3. Skatowali psa i zostawili na pewną śmierć. Zobacz jaki mieli powód.

 
Udostępnij na Facebooku