Edyta Górniak i szokujące wyznanie o jej byłym partnerze!

Piotr
4 miesięcy temu
Edyta Górniak i szokujące wyznanie o jej byłym partnerze!
FB Udostępnij na Facebooku
Edyta Górniak tak jak wiele gwiazd próbuje ukrywać swoją prywatność. Jednak rozstanie ze swoim byłym partnerem - Mateuszem Zalewskim, było dużym szokiem nie tylko dla jej fanów. Teraz piosenkarka zabrała głos w tej sprawie.
Edyta Górniak niechętnie wypowiada się o swoich związkach, a także o poprzednich partnerach (m.in. Piotr Gembarowski, Piotr Kraśko, czy Robert Kozyra). Edyta najwidoczniej potrzebowała więcej czasu, aby móc opowiedzieć o rozstaniu z byłym partnerem. Powód nie jest błahy, ponieważ głównie chodziło o jej dziecko.
 

 
Piosenkarka wyznała, że w tle owego rozstania z osobą, która pokazała jej na nowy i piękny świat stało poronienie jej dziecka. Dodatkowo, rozstanie w takich okoliczność jeszcze bardziej zdołowało piosenkarkę.
 

Myślę, że moje nieudane małżeństwo bardzo mnie skrzywdziło. I rozumiem to dopiero dziś. Przestałam wierzyć, że można tworzyć dobrą i piękną rodzinność – powiedziała Edyta Górniak.


Jej życie powoli nabierało kolorów, a w jej głowie snuły się nowe wyzwania. Na twarzy piosenkarki coraz częściej pojawiał się uśmiech, a sama diva planowała nawet powiększenie swojej rodziny. Los jednak pokrzyżował jej plany i wszystko przybrało smutne barwy.

Nie poradziliśmy sobie oboje z tragedią utraty naszego nienarodzonego dziecka. Do tego doszedł ciężar mojego życia publicznego. Dotkliwa była dla nas też tęsknota i częste wtedy rozłąki. Chorowali na przemian także nasi rodzice.- opowiadała.


O utracie swojego dziecka Edyta Górniak już wcześniej opowiadała w mediach społecznościowych. Nie dziwne jest, że na tak duże wyznanie potrzebowała sporo czasu.

To było jedno z najbardziej dziwnych, nieoczekiwanych doświadczeń. Wszyscy, którzy mieli takie doświadczenie to wiedzą, że kobieta tak naprawdę zostaje samotna z tym uczuciem.


Edyta Górniak wyznała to z ogromnym smutkiem, szokując swoich fanów.
źródło: ​pikio.pl
Udostępnij na Facebooku