Dorota Rabczewska prosi o pomoc. Możesz pomóc także Ty!


ponad rok temu
Dorota Rabczewska prosi o pomoc. Możesz pomóc także Ty!
FB Udostępnij na Facebooku
O co prosi jedna z polskich wokalistek ?
Doda nie raz zaskakiwała nas swoimi szalonymi pomysłami. Ubiór, teksty i ruchy sceniczne. Tu zawsze była duża różnorodność. Teraz poznajemy, jakajest naprawdę. W ostatnim czasie przeżyła trudne chwile. Prosi też o pomoc swoich fanów..
 
Doda wciąż mówi, że jest niezadowolona z powodu braku wsparcia przez wielu ludzi. Chodzi przede wszystkim o tych, którzy znali każdą jej historię i wszystko co wydarzyło się w jej życiu. Dorota ma także problemy prywatne, a wieczne plotki nie pozwalają jej żyć w spokoju. Jest to dla niej trudne.

 


 

Odkąd stanęłam na scenie, równolegle postawiłam też moje życie do pionu. Od początku swojej kariery pomagałam we wszystkich akcjach charytatywnych. Kiedy inni nie mieli czasu, ja nigdy nie odmówiłam. Zebrałam ponad 100 tysięcy dawców szpiku, zjechałam kilkadziesiąt domów dziecka, domów samotnej matki i szpitali onkologicznych. Bez względu na polityczny klimat w kraju wspierałam LGBT, czasami dostając za to po dupie

 
Artykuły o konflikcie z jej partnerem dotarły także do artystki. Było to dla niej ciężkie przeżycie. Sama wylądowała w szpitalu. Po tym wszystkim stwierdziła, że opublikuje w Internecie coś ważnego!

  

Kiedy którykolwiek z moich znajomych z mediów poprosił mnie o wsparcie, zawsze mógł na nie liczyć, mimo że temat dla innych niewygodny. Zorganizowałam największą w Polsce akcję przeciwko hejtowi, zrzeszając ponad stu artystów na koncercie "Artyści przeciw nienawiści". A kiedy ja potrzebuje wsparcia, nie dostaję nic. To dla mnie gorzka, po której już nigdy nie będę taka sama. To chyba jeszcze bardziej dołujące niż treść artykuły, który wczoraj otworzył mi oczy

 
Czy rzeczywiście Doda nie ma wsparcia? Co o tym sądzicie ?
 
źródło: pikio.pl
fotografie: pikio.pl; google.com
Udostępnij na Facebooku