Wystawiła maleńkie dziecko na balkon podczas mrozu. Później zrobiła zdjęcie i wysłała byłemu partnerowi.

Małgorzata
6 miesięcy temu
Wystawiła maleńkie dziecko na balkon podczas mrozu. Później zrobiła zdjęcie i wysłała byłemu partnerowi.
FB Udostępnij na Facebooku
O tym, że nie wszyscy zasługują na bycie rodzicami wiadomo od dawna. Pewna kobieta wystawiła swoją maleńką córeczkę nagą na balkon, bo dziecko ją"wkurzyło" Zrobiła zdjęcie niemowlaka i wysłała do swojego byłego męża, a ten zamiast powiadomić policję to wrzucił fotografię do internetu. Kobieta najprawdopodobniej chciała w ten sposób zemścić się na byłym.
Niektóre osoby nie zdają sobie sprawy z tego, że dzieci nie mogą cierpieć przez błędy rodziców. A już zwłaszcza, gdy to rodzic karze niemowlaka za coś, co źle zrobił jego ojciec. W ten sposób postąpiła kobieta, która naraziła swoje dziecko na śmierć, bo chciała odegrać się na byłym partnerze. 

Kobieta rozebrała maleńką, zaledwie 3-miesięczną córeczkę, włożyła do kosza i wystawiła na balkon, gdy na polu był ogromny mróz. Potem zrobiła zdjęcie i wysłała do ojca dziewczynki, z którym już nie była w związku. Mężczyzna nie powiadomił policji o tym, co zrobiła jego była żona tylko wrzucił wiadomość od niej do internetu. Ma nadzieję, że kobiecie zostaną odebrane prawa rodzicielskie chociaż on sam nie kwapi się do zajmowania córeczką. 


"Przyjdź tu i popatrz na nią po raz ostatni. Zamknęłam ją na balkonie. Może zamarznie. Wkurzyła mnie." - napisała Elizaweta do byłego już męża, Aleksandra. 


Policja o całej sytuacji dowiedziała się z mediów społecznościowych. Wychodzi na to, że żadne z rodziców nie czuje się odpowiedzialne za swoje dziecko - matka naraziła je na utratę zdrowia i życia, a ojciec nie zrobił nic, aby odpowiednie organy się o tym dowiedziały. Sąsiedzi wyrodnej matki powiedzieli dziennikarzom, ze Aleksander zostawił żonę i córkę tuż po porodzie. 

Elizaweta broni się mówiąc, że zachowanie mężczyzny i jego nie poczuwanie się do ojcostwa sprawiło, ze tak postąpiła. Na szczęście dziewczynkę przebadali lekarze i dziecku nic nie grozi. Matka została ukarana grzywną.źródło: lelum.pl  I  fotografie: lelum.pl 
 
Udostępnij na Facebooku