Wysłała list ze zdjęciami do żony swojego ukochanego. Takiej reakcji się nie spodziewała!

Małgorzata
ponad rok temu
Wysłała list ze zdjęciami do żony swojego ukochanego. Takiej reakcji się nie spodziewała!
FB Udostępnij na Facebooku
Kobieta postanowiła wysłać list wraz ze zdjęciami do żony mężczyzny, z którym miała romans. Nie spodziewała się jednak, że żona kochanka zareaguje w ten sposób.
Kobieta wysłała list wraz ze zdjęciami do żony swojego ukochanego, z którym miała romans. Marzyła, aby ukochany był już tylko jej. W końcu od dłuższego czasu zapewniał, że odejdzie od małżonki i będą mogli w końcu zalegalizować swój związek. Nie podejrzewała jednak, że reakcja kobiety będzie właśnie taka. 


Wysłała ten list, jako wiadomość od nieznajomego. Nie podała swoich danych. Chciała pozostać anonimowa, ale jednocześnie marzyła żeby mężczyzna z którym była związana zostawił żonę. Nie przypuszczała, że żona domyśli się, że list jest własnie od niej, od kochanki. 


W liście opisane były miesiące ich romansu, a zdjęcia były tylko potwierdzeniem zapisanych słów. Do żony od razu dotarło dlaczego mąż tak rzadko bywał w domu. Poczuła się oszukana i niezwykle zraniona, gdy dowiedziała się, że człowiek, któremu ślubowała wierność zdradził ją, robił nowej partnerce zakupy i chodził z nią na rodzinne uroczystości. 


W dalszej częsci listu okazało się, ze kochanka jest wdową i ma dwójkę dzieci z poprzedniego związku. Jej małżonek obdarowywał dzieci kochanki najlepszymi zabawkami oraz spędzał cały wolny czas na zabawach z nimi, czy też wyjściach do kina. Pochwalił się nawet, że jest właścicielem dobrze działającej firmy. Widać, że kobiecie imponowało, że je nowy partner ma wiele pieniędzy, dzięki którym może bez problemu zapewniać wszelkie rozrywki jej rodzinie. Prawda była jednak całkowicie inna od tej, którą poznała kochanka.

 

Cała sytuacja bardzo bolała zdradzoną żonę. Była ona jednak wdzięczna za list, który otrzymała. Wiadomość sprawiła, że żona od razu przejrzała na oczy.

Gdy emocje opadły, kobieta odpisała na wiadomość. Było to dla niej dość zabawne, ponieważ od samego początku ich małżeństwa to właśnie ona utrzymywała swojego męża. Była żoną perfekcyjną i niezależną. Potrafiła połączyć pracę z prowadzeniem domu. Jej mąż miał z nią jak w najlepszej bajce, nie musiał gotować, sprzątać, a co więcej chodzić do pracy. Wszystkie prezenty, którymi obdarowywał kochankę i jej rodzinę, były tak naprawdę zakupione przez jej, ciężko zapracowane pieniądze.

Kobieta postanowiła, że nie będzie mieć w tej sytuacji żadnych skrupułów. Natychmiast spakowała wszystkie rzeczy męża i odesłała je na adres nadawcy. Do rzeczy dołączyła karteczkę, która całkowicie zmieniła punkt patrzenia kochanki na mężczyznę.


 

"Od dnia dzisiejszego mój mąż należy do Ciebie. Życzę wam wszystkiego dobrego. Muszę Cię tylko o czymś poinformować. Twój nowy ukochany ma 45 lat i jeszcze nigdy nie pracował. Za wszystkimi jego sukcesami, stałam właśnie ja. Teraz to ty musisz stanąć na wysokości zadania. Powodzenia."

Myślicie, że żona zrobiła właściwie? 


źródło: lelum.pl  I  fotografie: niestatyczny.pl, film.dziennik.pl, jakwyslac.pl

 
 
Udostępnij na Facebooku