Wyrzucili swojego psa przez balkon. To jak później się tłumaczyli jest oburzające!

Małgorzata
10 miesięcy temu
Wyrzucili swojego psa przez balkon. To jak później się tłumaczyli jest oburzające!
FB Udostępnij na Facebooku
Niektóre osoby nigdy nie powinny zajmować się zwierzętami. Suczka Celia jest przykładem tego, jak okrutni potrafią być właściciele. Mieszkała w rodzinie, która tak naprawdę jej nie chciała i pewnego dnia po prostu wyrzuciła ją przez balkon...
Ratownicy, którzy zjawili się na miejscu byli przerażeni tym, co spotkało niewinnego psa. Gdy spytali właścicieli, co się stało, ci zaczęli się tłumaczyć. Okazało się, że Celia została wyrzucona z balkonu na drugim piętrze, ponieważ jedno dziecko postanowiło rzucić ją do drugiego, które stało niżej. Suczka nie trafiła jednak w ramiona właściciela, ale upadła na betonowe podłoże. W skutek tego Celia miała strzaskaną łapkę.


To wtedy rodzina zadzwoniła do PETA, organizacji zajmującej się pomocą zwierzętom i zgłosili im wypadek. Poinformowali przedstawicieli PETA, że nie mają pieniędzy na leczenie psa, a poza tym suczka jest według nich paskudna i już jej nie chcą. Ci ludzie z całą pewnością nie zasługiwali na to żeby mieć w swoim domu, tak cudownego psa, jak Celia. 


PETA zajęło się Celią. W klinice weterynaryjnej jednak powiedziano im, że przednią łapkę trzeba będzie amputować. Celia jednak pokazała, że jest silnym zwierzęciem i pomimo utraty łapy jest pełna energii i wciąż pozytywnie podchodzi do ludzi. Jeden z pracowników zajmujących się suczką był nią wprost zafascynowany! 


Celia dość szybko znalazła rodzinę, która ją pokochała i postanowiła przygarnąć pomimo niepełnosprawności. 


 

źródło: webniusy.com  I  fotografie: webniusy.com
 
Udostępnij na Facebooku